WCoGrac.pl

Grepolis

Przeżyj niesamowitą podróż do antycznej Grecji

Zagraj »
Średnia ocena: 4.9 Głosów: 9
 • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
 • Kategoria Strategiczna
 • Czas/miejsce Starożytność
 • Język Dostępne po Polsku
Jesteś gotowy podbić antyczną Grecję? Podążaj śladami Alexandra, Perseusza, Leonidasa, Achillesa i innych grecki herosów. Dołącz do naszej niezwykłej przygody w świecie Antycznej Grecji.
Twoim zadaniem jest rozbudowa własnego, małego polis (grecki odpowiednik miasta) do ogromnej metropolii, stworzenie silnej armii i floty, a w końcu podbicie odległych wysp. W twojej drodze do honoru i chwały, powinieneś także zadbać o opiekę bogów greckiego Panteonu: Zeusa, Hery, Ateny lub Posejdona. Ich łaska zadecyduje o twoim zwycięstwie lub porażce.
 • InnoGames TV zdradzi co nieco na temat nowej epoki Forge of EmpiresInnoGames TV zdradzi co nieco na temat nowej epoki Forge of Empires

  Mariusz Mazur, 03.03.2017

  Odliczanie do wiosny już się zaczęło, a dzięki marcowej odsłonie informatora od InnoGames TV dowiemy się jak w tym sezonie rozkwitną ich gry. Już dziś możemy obejrzeć około siedmiominutowy filmik zawierający kadry z nowej epoki Forge of Empires, jak Czytaj dalej »

 • Bądź jednym z pierwszych władców odkrywających wody w nowym świecie RiziniaBądź jednym z pierwszych władców odkrywających wody w nowym świecie Rizinia

  Mariusz Mazur, 15.02.2017

  Drodzy Gracze, mamy przyjemność poinformować, że 21 lutego wystartuje nowy świat - Rizinia. To doskonała okazja, by zacząć od początku. Bądź jednym z pierwszych władców przemierzających nowe wody i wyprzedź konkurentów w rankingu! Ustawienia Czytaj dalej »

 • InnoGames ze 130 milionami Euro przychodu w 2016 rokuInnoGames ze 130 milionami Euro przychodu w 2016 roku

  Mariusz Mazur, 08.02.2017

  Świętujący w tym roku 10 rocznicę swojego debiutu rynkowego wydawca odnotował 68% wzrost przychodu w pionie gier mobilnych. InnoGames, jeden z wiodących wydawców gier mobilnych i przeglądarkowych, udostępnił swój raport finansowy za 2016 rok. Czytaj dalej »

 • Spodziewajcie się magii od InnoGames TV - odcinek na luty 2017Spodziewajcie się magii od InnoGames TV - odcinek na luty 2017

  Mariusz Mazur, 27.01.2017

  InnoGames opublikowało dziś lutowy odcinek programu z cyklu InnoGames TV. W tym wydaniu, liczący sobie około 9 minut program porusza takie tematy jak nowa, gościnna rasa w Elvenar, Forge of Empires z romantycznym wydarzeniem "Karnawał w Wenecji" Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: ParosRozwiń żagle w nowym świecie: Paros

  Mariusz Mazur, 08.01.2017

  Drodzy Gracze, mamy przyjemność poinformować, że 10 stycznia wystartuje nowy świat - Paros. To doskonała okazja, by zacząć od początku! Bądź jednym z pierwszych władców przemierzających nowe wody i wyprzedź konkurentów w rankingu! Na Czytaj dalej »

 • Zajrzyj do kalendarza adwentowego i zgarnij darmowe przedmiotyZajrzyj do kalendarza adwentowego i zgarnij darmowe przedmioty

  Mariusz Mazur, 02.12.2016

  Witaj! Po raz kolejny możesz wygrywać codziennie fantastyczne przedmioty. Aby otrzymać prezenty, zajrzyj do kalendarza adwentowego Tyche podczas wydarzenia zimowego w Grepolis. Zakręć Kołem Każdego dnia możesz zakręcić Kołem Fortuny Tyche. Czytaj dalej »

 • Nadeszła Zima! – InnoGames TV udostępniło grudniowy odcinek swojego programuNadeszła Zima! – InnoGames TV udostępniło grudniowy odcinek swojego programu

  Mariusz Mazur, 01.12.2016

  Zima już za rogiem, dlatego grudniowy odcinek InnoGames TV to rozrywkowa ucieczka od zbliżającego się świątecznego szału. W tym miesiącu 10-minutowy materiał wideo omawia świąteczne wydarzenia w Forge of Empires i Elvenar, dostarczając przy tym Czytaj dalej »

 • Starożytna Grecja czeka na podbój. Otwarto bramy świata OroposStarożytna Grecja czeka na podbój. Otwarto bramy świata Oropos

  Mariusz Mazur, 16.11.2016

  Antyczna Grecja czeka na nowego władcę. Rozwiń swoje królestwo z niewielkiej osady do ogromnego mocarstwa, na widok którego zadrży cały starożytny świat. Mamy przyjemność poinformować, że 22 listopada wystartuje nowy świat - Oropos. To doskonała Czytaj dalej »

 • W listopadowym odcinku InnoGames TV informacji tak wiele, że aż strach!W listopadowym odcinku InnoGames TV informacji tak wiele, że aż strach!

  Mariusz Mazur, 28.10.2016

  Przegapić ważne wydarzenia ze świata gry? Toż to prawdziwy horror dla gracza! Na całe szczęście i w samą porę InnoGames ruszyło z odsieczą, wraz z nowiutkim, listopadowym odcinkiem programu InnoGames TV. Wideo trwa około 10 minut i pozwala po raz Czytaj dalej »

 • Grepolis rozpala płomień! Twój atleta jest gotów na treningGrepolis rozpala płomień! Twój atleta jest gotów na trening

  Mariusz Mazur, 25.10.2016

  Witaj na wielkich zawodach! Grepolympia powraca do antycznej Grecji. Weź w niej udział! Popularne wydarzenie powraca z nową oprawą graficzną, udoskonaloną obsługą i zupełnie nowym samouczkiem. Wytrenuj swojego atletę w czterech ekscytujących Czytaj dalej »

 • InnoGames TV - październikowy odcinek z dreszczykiemInnoGames TV - październikowy odcinek z dreszczykiem

  Mariusz Mazur, 30.09.2016

  Gracze, którzy już teraz nie mogą doczekać się na Halloween, ucieszą się na wieść o premierze nowego, październikowego odcinka InnoGames TV. Program trwa tym razem około 11 minut i zawiera między innymi pierwszy rzut okiem na rasę, która wkrótce Czytaj dalej »

 • Czy zdołasz skompletować wszystkie formuły przywołania?Czy zdołasz skompletować wszystkie formuły przywołania?

  Mariusz Mazur, 15.09.2016

  Straszne czasy nadeszły do Grepolis! Od 15 września do 4 października zademonstrujcie swoje upiorne moce, składając mroczne ofiary, aby zdobyć wspaniałe nagrody. Zbieraj przedmioty ofiarne Podczas wykonywania codziennych zadań, takich jak Czytaj dalej »

 • Rozpocznij swój wrzesień od nowego odcinka InnoGames TVRozpocznij swój wrzesień od nowego odcinka InnoGames TV

  Mariusz Mazur, 02.09.2016

  Tej jesieni nowa pora roku w InnoGames TV zaczyna się wcześniej, wraz z publikacją wrześniowego epizodu. Już od dziś, w około 14-minutowym materiale można zobaczyć sceny z jesiennego eventu Forge of Empires oraz nowości wprowadzone do system walki w Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: MyoniaRozwiń żagle w nowym świecie: Myonia

  Mariusz Mazur, 18.08.2016

  Mamy przyjemność poinformować, że 18 sierpnia wystartuje nowy świat - Myonia. To doskonała okazja, by zacząć od początku i podbić antyczną Grecję! Bądź jednym z pierwszych władców przemierzających nowe wody i wyprzedź konkurentów w rankingu! Czytaj dalej »

 • Zatrzaśnij wrota piekieł dzięki najnowszemu wydarzeniu w Grepolis: Sparta vs HadesZatrzaśnij wrota piekieł dzięki najnowszemu wydarzeniu w Grepolis: Sparta vs Hades

  Mariusz Mazur, 14.07.2016

  Dziś InnoGames wzbogaca swoją grę strategiczną Grepolis o nowe wydarzenie: Sparta vs Hades. To zatrważające doświadczenie skoncentruje się głównie na samym bogu świata podziemnego i jego drodze do podboju Sparty. Zainteresowani gracze mogą lepiej Czytaj dalej »

 • Lipcowy odcinek InnoGames TV odsłania nową Rasę Gościnną w ElvenarLipcowy odcinek InnoGames TV odsłania nową Rasę Gościnną w Elvenar

  Mariusz Mazur, 01.07.2016

  Dzisiaj InnoGames pokazało światu nowy odcinek swojego comiesięcznego podcastu wideo - InnoGames TV. Po raz pierwszy, lipcowa odsłona prezentuje nową Rasę Gościnną w grze Elvenar: Orkowie i Gobliny. Ponadto w Forge of Empires pojawią się nowe Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: LindosRozwiń żagle w nowym świecie: Lindos

  Mariusz Mazur, 22.06.2016

  Jesteś gotów na podbój antycznej Grecji? Chcesz pójść śladami Odyseusza, Leonidasa, przepięknej Heleny i innych greckich bohaterów? Weź udział w niesamowitej przygodzie w świecie antyku. Mamy przyjemność poinformować, że 29 czerwca wystartuje Czytaj dalej »

 • Zdobądź cenne nagrody przy użyciu: Koła Czasu Matki NaturyZdobądź cenne nagrody przy użyciu: Koła Czasu Matki Natury

  Mariusz Mazur, 01.06.2016

  Pomóż Chronosowi uratować świętą polanę i panią lasu! Odwiedź polanę, cofnij czas, a Matka Natura Cię wynagrodzi. Wszystko, co musisz zrobić to kręcić kołem każdego dnia: koło przyniesie Ci nagrody, takie jak jednostki, bonusy obronne, dodatkową Czytaj dalej »

 • Rozpocznij swoją przygodę w antycznej grze strategicznej na nowym serwerze: KosRozpocznij swoją przygodę w antycznej grze strategicznej na nowym serwerze: Kos

  Mariusz Mazur, 26.04.2016

  Drodzy Gracze. Już 2 maja 2016 wystartuje nowy świat - Kos. To wyśmienita okazja, by zacząć swoją przygodę z antyczną grą przeglądarkową! Bądź jednym z pierwszych władców przemierzających nowe wody i wyprzedź konkurentów w rankingu! Co Czytaj dalej »

 • Wielkie polowanie na pisanki dla fanów GrepolisWielkie polowanie na pisanki dla fanów Grepolis

  Mariusz Mazur, 15.03.2016

  Fanów Grepolis czeka wielkanocna przygoda - specjalne wydarzenie Trial of Slingers potrwa od 24 marca do 11 kwietnia. Przez ten czas gracze wcielą się w nauczycieli młodych Greków, a ich zadaniem będzie rozbicie trzech rodzajów waz i nauczenie Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: IdaliumRozwiń żagle w nowym świecie: Idalium

  Mariusz Mazur, 11.03.2016

  Bądź jednym z pierwszych władców przemierzających nowe wody i wyprzedź konkurentów w rankingu! 16 marca 2016 zostaną otwarte bramy nowego świata - Idalium - to doskonała okazja, by zacząć od początku! Tym razem to Wy wybraliście ustawienia, a Czytaj dalej »

 • Więcej walk, więcej chwały! Grepolis ulepsza system bitewWięcej walk, więcej chwały! Grepolis ulepsza system bitew

  Mariusz Mazur, 02.02.2016

  Od dzisiaj gracze Grepolis będą mogli toczyć bitwy już na wczesnych etapach swojej przygody, wszystko dzięki wprowadzeniu dwóch połączonych ze sobą elementów: Punktów walki wioski i Obozów bandytów. Oba elementy pozwolą początkującym graczom wziąć Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: HelorusRozwiń żagle w nowym świecie: Helorus

  Mariusz Mazur, 30.01.2016

  Drodzy gracze, mam przyjemność poinformować, że 02-02-2016 wystartujemy nowy świat - Helorus - to doskonała okazja, by zacząć rozgrywkę od początku! Bądź jednym z pierwszych władców przemierzających nowe wody i wyprzedź konkurentów w Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: GelaRozwiń żagle w nowym świecie: Gela

  Mariusz Mazur, 15.12.2015

  Drodzy gracze, mam przyjemność poinformować, że 17-12-2015 otwarto bramy nowego świata - GELA. To doskonała okazja, by zacząć od początku! Bądź jednym z pierwszych władców przemierzających nowe wody i wyprzedź konkurentów w rankingu, Domeraton! Czytaj dalej »

 • Darmowe przedmioty przejdź do kalendarza adwentowego GrepolisDarmowe przedmioty przejdź do kalendarza adwentowego Grepolis

  Mariusz Mazur, 01.12.2015

  Przed Tobą szansa zdobycia darmowych przedmiotów. Odwiedź kalendarz adwentowy Grepolis w ramach wydarzenia zimowego w Grepolis i daj się obsypać prezentami. Zakręć Kołem Codziennie masz jedną szansę, by zakręcić Kołem Fortuny w śnieżnej kuli. Czytaj dalej »

 • W Grepolis startuje nowy świat - FARSALAW Grepolis startuje nowy świat - FARSALA

  Mariusz Mazur, 21.10.2015

  Drodzy gracze, mam przyjemność poinformować, że 23-10-2015 startuje nowy świat - FARSALA. Odwiedź świat antycznej Grecji, zdobądź łaskę bogów i podbijaj potężne imperia! Sprostaj wyzwaniu w naszej klasycznej grze strategicznej Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: EdessaRozwiń żagle w nowym świecie: Edessa

  Mariusz Mazur, 28.09.2015

  Otwarto bramy świata Edessa to doskonała okazja, by zacząć od początku! Bądź jednym z pierwszych władców przemierzających nowe wody i wyprzedź konkurentów w rankingu, Domeraton! Życzymy udanej zabawy! Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: DelosRozwiń żagle w nowym świecie: Delos

  Mariusz Mazur, 23.07.2015

  Otwarto bramy świata Delos to doskonała okazja, by zacząć od początku! Bądź jednym z pierwszych władców przemierzających nowe wody i wyprzedź konkurentów w rankingu, Domeraton! A oto jego ustawienia: Start: 23-07-2015 Prędkość: Czytaj dalej »

 • W Grepolis startuje dedykowane wydarzenie W Grepolis startuje dedykowane wydarzenie "Przywódca Rzymu"

  Mariusz Mazur, 18.06.2015

  W najnowszym wydarzeniu w Grepolis, Przywódca Rzymu, gracze obejmą dowództwo nad rzymską armią i staną przed koniecznością wsparcia Marka Vitellusa w jego dążeniach do przejęcia władzy w mieście oraz obalenia uzurpatora. Codzienna aktywność Czytaj dalej »

 • Ruszaj do bitwy i uwolnij bohatera Afeledesa!Ruszaj do bitwy i uwolnij bohatera Afeledesa!

  Mariusz Mazur, 11.06.2015

  Cesarz Marek Witeliusz potrzebuje Twojego wsparcia przeciwko Wespazjanowi. Ten zdrajca rości sobie pretensje do rzymskiego tronu. Miasto jest w niebezpieczeństwie. Zgromadź legiony rzymskie Podczas codziennych czynności, takich jak budowanie, Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: KalidonRozwiń żagle w nowym świecie: Kalidon

  Mariusz Mazur, 02.06.2015

  Witaj! Otwarto bramy świata Kalidon to doskonała okazja, by zacząć od początku! Bądź jednym z pierwszych władców przemierzających nowe wody i wyprzedź konkurentów w rankingu, Domeraton! Życzymy udanej zabawy! Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: Baris	Rozwiń żagle w nowym świecie: Baris

  Mariusz Mazur, 25.02.2015

  Witajcie drodzy gracze Już jutro, a dokładnie 26-02-2015 zostanie uruchomiony nowy świat gry Baris. To doskonała okazja, by rozpocząć przygodę od początku i skorzystać z nowych funkcji dostępnych tylko w nowo otwartych światach: - Bogini Czytaj dalej »

 • Stań do walki w Bitwie o Troję - nowe wydarzenie w Grepolis jest już dostępneStań do walki w Bitwie o Troję - nowe wydarzenie w Grepolis jest już dostępne

  Mariusz Mazur, 17.02.2015

  Dzięki nowej aktualizacji Grepolis gry strategicznej od InnoGames osadzonej w realiach Starożytnej Grecji wszyscy gracze mogą wziąć udział w Wojnie Trojańskiej. Bitwa o Troję, dostępna już we wszystkich światach gry, pozwoli ruszyć do bitwy, w Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: Akcjum	Rozwiń żagle w nowym świecie: Akcjum

  Mariusz Mazur, 25.01.2015

  Jak informuje wydawca gry w dniu 26.01.2015 zostanie uruchomiliśmy nowy świat gry Akcjum. To doskonała okazja, by rozpocząć przygodę od początku i skorzystać z nowych funkcji dostępnych tylko w nowo otwartych światach: - Bogini Artemida oczekuje Czytaj dalej »

 • Świąteczne Koło Fortuny zawitało do GrepolisŚwiąteczne Koło Fortuny zawitało do Grepolis

  Mariusz Mazur, 02.12.2014

  Stoi przed Tobą niepowtarzalna szansa zdobycia darmowych przedmiotów. Odwiedź kalendarz adwentowy w ramach wydarzenia bożonarodzeniowego w Grepolis i daj się obsypać prezentami. Zakręć Kołem Codziennie masz jedną szansę, by zakręcić Kołem Czytaj dalej »

 • Startuje nowy świat - ZAKROSStartuje nowy świat - ZAKROS

  Mariusz Mazur, 17.11.2014

  Drodzy Gracze, już za kilka dni, a dokładnie 19-11-2014 startujemy nowy świat - ZAKROS, a oto jego ustawienia: Start: 19-11-2014 Prędkość: 1x Prędkość jednostek: 2x Prędkość handlu: 3x Ochrona nowych graczy: 6 dni Limit członków sojuszu: Czytaj dalej »

 • Wiedźmy rozhulały się po okolicy!Wiedźmy rozhulały się po okolicy!

  Mariusz Mazur, 19.10.2014

  Grepolis obchodzi Halloween! Pokaż swe straszliwe zdolności mieszania pokrętnych mikstur i zdobądź obłędne nagrody. Zbierajcie składniki podczas codziennych czynności od 20.10.2014 (ok.10:00) do 05.11.2014 (23:59). Następnie wybierzcie trzy Czytaj dalej »

 • Pięć lat Grepolis dołącz do uroczystości!Pięć lat Grepolis dołącz do uroczystości!

  Mariusz Mazur, 06.10.2014

  Grepolis obchodzi piąte urodziny! Wspominamy niezliczone bitwy, wspaniałe podboje i długie lata pierwszorzędnej rozrywki. Twórcy dziękują wspaniałej społeczności Grepolis za cenne sugestie, dzięki którym mogliśmy ulepszać grę tak, aby mogła Czytaj dalej »

 • Aktualizacja Grepolis do wersji 2.70Aktualizacja Grepolis do wersji 2.70

  Mariusz Mazur, 15.09.2014

  W najbliższą środę, 17 września, gra zostanie zaktualizowana do wersji 2.70. W związku z tym przez pewien czas nie można będzie zalogować się do gry. Administratorzy gry zadeklarowali się, iż dołożą wszelkich starań, aby przerwa w dostępie do Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: TrojaRozwiń żagle w nowym świecie: Troja

  Mariusz Mazur, 19.08.2014

  W dniu dzisiejszym światło dzienne ujrzy nowy świat gry Troja. To doskonała okazja, by rozpocząć przygodę od początku i skorzystać z nowych funkcji dostępnych tylko w nowo otwartych światach: - Bogini Artemida oczekuje Cię z nowymi zaklęciami i Czytaj dalej »

 • Nadchodzi wojna! Bitwa o TracjęNadchodzi wojna! Bitwa o Trację

  Mariusz Mazur, 16.07.2014

  Uwolnij Trację z kajdan wojny! Zrekrutuj najemników podczas budowy i badań, aby stworzyć potężną armię. Łupy wojenne czekają! Kolejny raz stoicie u progu wojny. Zacni mieszkańcy Tracji niezmiernie potrzebują Waszych zdolności przywódczych, by Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: SpartaRozwiń żagle w nowym świecie: Sparta

  Mariusz Mazur, 01.07.2014

  Nowy świat Sparta został właśnie otwarty. To znakomita okazja, by rozpocząć przygodę od początku. Co więcej, w nowym świecie możesz liczyć na pomoc potężnych bohaterów. Nie znasz jeszcze naszych bohaterów? Tutaj możesz dowiedzieć się czegoś na Czytaj dalej »

 • Przeczytaj więcej informacji »
Zagraj za darmo w Grepolis!

Marcin15.12.2016 17:21:18

Jedno trzeba przyznać tej grze - wciąga jak cholera.
Spędziłem przy niej wiele miesięcy, chociaż znam i takich co grają już kilka lat.
To jest klasyka gier przeglądarkowych. Jeśli lubisz tego typu gry musisz koniecznie w nią zagrać!

Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Forum | Samouczek | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |