WCoGrac.pl
 • Gra 11 Legends11 Legends

  W 11 Legends budujesz swoją drużynę piłkarską, negocjuj stawki za występy najlepszych, trenuj, motywuj i pnij się w górę tabeli! Czytaj dalej »

 • Gra MondoFootMondoFoot

  W MondoFoot możesz założyć własną drużynę piłkarską, dobierz dobrych piłkarzy, żeby móc piąć się po tabeli. Czytaj dalej »

 • Gra Football TeamFootball Team

  Marzysz o karierze gwiazdy futbolu? Stań się nią już dziś! Kupuj najdroższe samochody, wille, jachty a nawet prywatne odrzutowce. Weź udział w mistrzostwach i zdobądź puchar świata razem z kolegami z drużyny lub bądź członkiem reprezentacji narodowej. Czytaj dalej »

 • Gra Campo KickersCampo Kickers

  Poznaj świat, w którym rządzi prawdziwa piłka nożna! Humorystyczny i nietypowy manager online przeniesie cię w realia amatorskich rozgrywek piłkarskich. Przekonaj się, że początkujący gracze mogą... Czytaj dalej »

 • Gra HandballManagerHandballManager

  HandballManager to profesjonalny manager piłki ręcznej. Dzięki realistycznemu symulatorowi spotkań poczujesz wielkie emocje, które towarzyszą spotkaniom piłki ręcznej. Czytaj dalej »

 • Gra Piłka Ręczna Online HBGPiłka Ręczna Online HBG

  Grałeś kiedyś w piłkę ręczną? Nie? Od dziś możesz to zmienić! Czytaj dalej »

 • Gra Grand Prix Racing OnlineGrand Prix Racing Online

  Spróbuj być skutecznym menadżerem teamu jak Dennis, Todt lub Briatore. Zarządzaj Swoim teamem i prowadź go do sukcesu budując samochody, wypracowując strategie wyścigowe, zatrudniając kierowców i personel, oraz planując na przyszłość. Czytaj dalej »

 • Gra moja11moja11

  Moja11 jest to coś więcej niż gra menadżerska. Wszystko w naszym serwisie jest oparte na prawdziwych rozgrywkach piłkarskich, a w szczególności na Polskiej Ekstraklasie. Czytaj dalej »

 • Gra Handball ChampionsHandball Champions

  Handballchampions to całkowicie darmowy manager piłki ręcznej dostępny przez przeglądarkę. Dzięki realistycznemu symulatorowi spotkań poczujesz wielkie emocje, które zawsze towarzyszą spotkaniom piłki ręcznej. Czytaj dalej »

 • Gra TopRallyTopRally

  Pierwsza internetowa gra rajdowa - Top Rally ! Już dzisiaj, wcielając się w rolę menadżera zespołu rajdowego, możesz poprowadzić w wirtualnym świecie własny zespół. Twoje... Czytaj dalej »

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Internetowe managery gry w piłkę za darmo

Jeśli masz ambicje, by nie tylko działać jako kierujący losem jednego ze sportowców, ale pragniesz także podjąć się opieki nad całym zespołem i szeregiem powiązanych z tym spraw to celnie trafiłeś. Twoim zadaniem będzie nie tylko opieka nad... [rozwiń »]