WCoGrac.pl
 • Gra Drakensang OnlineDrakensang Online

  Tylko w tej niezwykłej grze Drakensang Online możesz wcielić się w czarodzieja lub rycerza i walczyć z ogromnymi stworami i potężnymi smokami Czytaj dalej »

 • Gra AionAion

  Zrób użytek ze swoich skrzydeł, tak aby niosły cię w właściwe miejsca i pozwoliły ci zyskać chwałę w tajemniczej krainie Arteia. Arteia to mityczna kraina, w... Czytaj dalej »

 • Gra Lineage 2Lineage 2

  W pięknej baśniowej krainie pełnej śmiałych wojowników i groźnych smoków czekają cię liczne wyzwania i przygody. Fantastyczny świat zżera konflikt między trzema zwaśnionymi królestwami. Czytaj dalej »

 • Gra TeraTera

  Tera Online to darmowa gra MMORPG, która przenosi gracza do magicznej krainy zwanej Arborea. Czeka tam na nas moc fantastycznych przygód i wielka porcja akcji. Kraina... Czytaj dalej »

 • Gra 4Story4Story

  Dawno, dawno temu w przepięknej Iberii wszyscy żyli w zgodzie i dostatku... wkrótce jednak rozgorzała zaciekła wojna między dwoma królestwami. Jesteś gotów stanąć do walki o prawdę i jedność za przepiękny i tajemniczy Świat Iberii? Czytaj dalej »

 • Gra HerozeroHerozero

  Gra HeroZero to gra przeglądarkowa, w której wcielamy się w postać którą prowadzimy od zera do bohatera. Grafika w tej grze jest jak na grę przeglądarkową... Czytaj dalej »

 • Gra Metin2Metin2

  Metin2 to gra internetowa typu MMORPG. Gra została wyprodukowana przez koreańską firmę Ymir Entertainmant w marcu 2005 roku. Czytaj dalej »

 • Gra Runes of MagicRunes of Magic

  Badaj opuszczone ruiny, pokonuj mistycznych przeciwników i stawiaj czoła magicznym wyzwaniom w tak popularnej wśród graczy MMO Runes of Magic! Czytaj dalej »

 • Gra Kraina WikingówKraina Wikingów

  W Krainie Wikingów stajesz się niedoświadczonym wojownikiem, który dzięki ciężkiej pracy uzyskuje coraz więcej doświadczenia, co pozwoli mu stać się świetnym zdobywcą Czytaj dalej »

 • Gra NosTaleNosTale

  Przeżyj fascynujące i barwne przygody. Rozwiązuj ciekawe zadania oraz w walcz z dzikimi i straszliwymi potworami za pomocą miecza oraz magicznej różdżki. Jesteś gotowy zaczarować tysiącami barw Twój ogromny Świat Fantazji? Czytaj dalej »

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. ..
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Gry internetowe MMORPG za darmo

Gry MMORPG to podgatunek RPG, w którym w celu wspólnej rozgrywki zrzeszają się tysiące graczy z całego świata. Obejmując kierownictwo nad jednym z bohaterów z gry mmorpg na przeglądarke zadbasz o jego rozwój, zdobywając bezcenne doświadczenie, które mechanika gry mmo na przeglądarke pozwoli wymienić na konkretne punkty umiejętności. Grając w najlepsze darmowe gry MMORPG na przeglądarkę musisz przede wszystkim nauczyć się korzystać z obecności innych graczy. Dzięki temu osiągniesz wymierne korzyści prowadząc wymianę przedmiotami, która daje podwaliny prawdziwemu handlowi. Wyłącznie od twoich umiejętności zależy to, jakie warunki wymiany sobie wynegocjujesz. Ponadto przeglądarkowe gry MMORPG z innymi graczami ułatwiają nabywanie doświadczenia; za łączenie się w drużyny niejednokrotnie otrzymasz szereg bonusów. Bardzo często gry na przeglądarkę MMORPG oparte są na konkretnej fabule, która pozwala graczom na realizowanie zadań fabularnych, za których sprawą zyskuje on dostęp do kolejnych lokacji i coraz lepszego wyposażenia. Każda szanująca się gra przeglądarkowa mmorpg ubogacona jest także w system gildii i klanów, do których możemy przystąpić, by reprezentować ich barwy. Dzięki takiemu członkostwu cieszymy się stałym kontaktem z innymi, zaprzyjaźnionymi graczami. Gry przeglądarkowe mmorpg sprzyjają zawiązywaniu nowych przyjaźni w realnym życiu. Zdarzało się nawet, iż osoby grające w gry przegladarkowe mmorpg łączyły się w prawdziwe pary. Czy za kilkanaście lat czaty zastąpią gry mmorpg przeglądarkowe i ułatwią randkowanie?