WCoGrac.pl
Anno Online

Anno Online

Stania się władcą średniowiecznego mocarstwa

Średnia ocena: 1.0 Głosów: 1
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Strategiczna
  • Czas/miejsce Średniowiecze
  • Język Dostępne po Polsku
Anno Online jest grą przeglądarkową, w której główny nacisk został położony przede wszystkim na ekonomię. Ważnym aspektem rozgrywki jest także mądra strategia, dzięki której będziemy pozyskiwać nowe wysepki pod rozwój naszego imperium. Układ graficzny stylizowana jest na scenerii przypominających średniowiecze. Gra jest dalszym ciągiem lubianej serii Anno z komputerów stacjonarnych.

Fabułę gry inaugurujemy na głównej wyspie, która jest najważniejszym miejscem zmagań. To na niej stworzymy własne handlowe imperium. Nie możemy zapominać o swoich obywatelach i musisz dbać o ich potrzeby. Będziesz miał możliwość spełnić życzenia obywateli wznosząc budynki, zarządzając produkcją i zużyciem materiałów. Twoi obywatele, aby mogli ewoluować będą ciągle żądali nowszych ulepszeń. Czeka cię sporo pracy, aby rozwijać własną wyspę i dbać o to, aby mieszkańcy byli zadowoleni ze swojego życia dzięki czemu będą ciężko wykonywać swoje obowiązki i dbać o wysoką produktywność.

Z czasem dojdziesz do wniosku, że aby zadowolić kolejne potrzeby poddanych niezbędną rzeczą będzie zagarnięcie kolejnych miejsc. Do osiągnięcia tego celu będziesz potrzebował badań na wysokim poziomie. Imperium stanie się potęgą, gdy wszystkie miejsca mądrze połączysz szlakami handlowymi.

Nowością w serii Anno jest to, że władcy będą w stanie tworzyć własne społeczności i działać wspólnie na rzecz wielkich celów i realizacji misji niedostępnych dla samotnego gracza.
Gra Anno Online to nie byle gratka dla graczy, które chcą przyjemnie spędzić wolny czas i pragną zdobyć uznanie wśród pozostałych użytkowników.

Podejmiesz wyzwanie? Nie zwlekaj i zagraj za darmo już teraz!
Zagraj za darmo w Anno Online!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |