WCoGrac.pl

Campo Kickers

Manager piłkarski online w wiejskim klimacie

Zagraj »
Średnia ocena: 4.3 Głosów: 9
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Sportowa
  • Czas/miejsce Manager & Piłka
  • Język Dostępne po Polsku
Poznaj świat, w którym rządzi prawdziwa piłka nożna! Humorystyczny i nietypowy manager online przeniesie cię w realia amatorskich rozgrywek piłkarskich. Przekonaj się, że początkujący gracze mogą stać się topowymi zawodnikami. Stwórz własną drużynę marzeń i zostań mistrzem ligi Campo Kickers. Perypetie zespołu zapewnią ci niesamowite emocje, a to wszystko w jedynej w swoim rodzaju żartobliwej atmosferze.

Dzięki tej grze przeglądarkowej będziesz mógł rozwinąć i poszerzyć zdolności menadżerskie w zarządzaniu swoją drużyną oraz całym klubem piłkarskim. Twoim zadaniem będzie dbać o umiejętności, zdrowie, kondycję oraz motywację własnych zawodników. Zatroszcz się także o relaks i wypoczynek graczy. Nie zapomnij również o kwalifikacjach twojego trenera. Ponadto Campo Kickers daje ci możliwość sprawdzenia się w roli organizatora i osoby zarządzającej nie tylko drużyną, ale i jej zapleczem treningowym oraz całą infrastrukturą. Zmierz się z budową boiska, odwiedzaj sklep, zapewniając tym samym odpowiedni sprzęt, aby zawodnicy nie musieli grać w starych dziurawych trampkach. Zlecaj nowe treningi, ustalaj mecze, dokonuj transferów piłkarzy. Zaproś do gry kolegów lub rywalizuj z nieznajomymi. Mistrzostwo ligi jest na wyciągniecie twojej ręki!
Campo Kickers zagwarantuje ci taktyczne łamigłówki, menadżerskie zmagania z finansami klubu, możliwość wybrania i podpisania kontraktu z najlepszymi sponsorami, a przede wszystkim niesamowitą rozrywkę, choćby w meczu o złote majtki!

Ponadto manager posiada intuicyjny interfejs oraz atrakcyjną grafikę, której nie znajdziesz w innych managerach piłkarskich! Obecnie znajduje się w otwartej dla wszystkich fazie testowej i dostępny jest w dwóch wersjach językowych polskiej i niemieckiej. Co najważniejsze, Campo Kickers jest darmowy. Możesz grać do woli, bez wydania złotówki na swoim tablecie, komputerze lub telefonie. Powodzenia w rozgrywkach i do zobaczenia na boisku
Zagraj za darmo w Campo Kickers!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |