WCoGrac.pl

Chronicles of Nerdia

Trenuj ciężko, znajdź wyposażenie i wygrywaj walki

Zagraj »
Średnia ocena: 2.7 Głosów: 3
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Akcja
  • Czas/miejsce Super Bohater
  • Język Dostępne po Polsku
No nic, trzeba go uratować!
Skorumpowani politycy, szaleni naukowcy, dzikie mutanty, starzy bogowie powstali z pyłów, a nawet podstępne istoty pozaziemskie, które przebyły miliony lat świetlnych, aby... No właśnie, tego niestety nie wiemy. Jedno jest pewne: nikt nie wyrusza w podróż w przestrzeni i czasie tylko po to, żeby powiedzieć "Witaj, przybywam w pokoju!". Nikt przecież nie jedzie tak daleko, żeby się tylko z kimś przywitać...

Pora na Twój ruch! Stań do walki oko w oko z łotrami różnej maści i walcz o pokój dla całego świata! Ale jak ty, nierzucający się w oczy nerd, możesz uchronić kulę ziemską od katastrofy?

Trenuj ciężko, znajdź odpowiednie wyposażenie i wytocz walkę tym bestiom. Przyłącz się do innych superbohaterów i zawiązujcie sojusze na całym świecie. Spotykajcie się w tajnej kwaterze i planujcie strategię walki przeciwko złu!

W czasach, w których prawo przestaje działać, to ludzie biorą je w swoje ręce" powtarzasz sobie za każdym razem, gdy pełen energii stajesz przed lustrem, przygotowując się do walki z kolejnym pryszczem na swoim nosie! Narzucasz na siebie płaszcz uszyty przez babcię i znikasz w czeluściach ciemności..., aby walczyć o sprawiedliwość!

Ktoś musi stawić czoła tym widocznym i niewidzialnym groźbom. Ktoś, kto ma w sobie wystarczająco siły, odwagi, sprytu i wytrzymałości... Jakiś superbohater... Lub ktoś w tym rodzaju!
Zagraj za darmo w Chronicles of Nerdia!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |