WCoGrac.pl

Devortis

Zagraj »
Średnia ocena: 4.3 Głosów: 3
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria MMORPG
  • Czas/miejsce Fantasy
  • Język Dostępne po Polsku
OGÓLNIE O GRZE.

Tekstowa gra przeglądarkowa oparta na znanym silniku Vallheru, opublikowana w 2006 roku. I to wszystko, co nas łączy z tą nazwą. Od przeszło pięciu lat, zespół programistów, grafików i przede wszystkim naszych Graczy, stworzył niepowtarzalną formę rozgrywki. Bo chodzi o to, żeby dobrze się bawić. W przeciwieństwie do wielu gier tego typu, nie stawiamy na fabułę, czy mechanikę. Łączymy te dwa filary, w ten sposób, aby możliwie jak najlepiej ze sobą współgrały, tworzyły integralną całość. Mamy własną wizję rozwoju gry, jednak liczymy się ze zdaniem Graczy - to dla nich jest ta gra.
Layout do gry Devortis został stworzony przez profesjonalnego grafika. Dopasowaliśmy go tak, by gracz mógł wygodnie i intuicyjnie korzystać z opcji gry. Cztery razy w roku, layout automatycznie jest zmieniany na taki, który kolorystycznie nawiązuje do obecnej pory roku.

GRACZ FABULARNY.

Rozgrywka fabularna, toczy się w nieustannie rozwijanym, autorskim Świecie, którego uszczegóławianie planujemy zakończyć wraz z nadejściem XI Ery. Gracz fabularny, ma możliwość awansu w hierarchii społeczeństwa, dzięki zdobywanym Punktom Klimatu (PK). PK, przyznawane są przez MG oraz innych Urzędników, za rozmaite działania, podjęte prze Gracza, jak choćby udział w sesjach, konkursach, pisanie ciekawych artykułów, wieści, plotek, czy -podstawa- za dobry profil.
Jeśli chodzi o sesje, prócz standardowych sesji pocztowych, czy forumowych, posiadamy rozbudowaną, trzykondygnacyjną Karczmę, w której na dwóch poziomach obowiązuje rozgrywka w 100% fabularna. Dodatkowo, Gracze znajdą w niej Pokoje Prywatne - do kameralnych sesji oraz Pokój Sesyjny, wyposażony m.in. w automatyczne kostki, w którym MG prowadzi przygody, czy arbitrażuje pojedynki PvP.
Należy także wspomnieć o projekcie Zarządców - całe Królestwo, podzielone jest na 6 Prowincji, których Namiestnikami, mianowani są wyróżniający się podczas rozgrywki Gracze.

GRACZ MECHANICZNY.

Graczy Mechanicznych ucieszy znacznie poprawiona rozgrywka: kreator postaci, hazard, biżuteria dająca bonusy do statystyk, ograniczenia lokacyjn-lvlowe, nowe miasta i osady. Wspomnieć należy o szeregu autorskich rozwiązań, jak choćby o napisanej od podstaw walce z nowymi potworami, oryginalnych Gildiach, rozbudowanych Fortach. Nie można zapomnieć o rewelacyjnym Drzewku Umiejętności, które znacznie wzbogaca rozgrywkę i wyróżnia nas na tle pozostałych gier, a także profesjach postaci, które można wybrać po uzyskaniu 10 poziomu mechanicznego. System zgłaszania błędów i wykroczeń, znacznie ułatwia komunikacje na linii Gracz - Urzędnik. Nieustannie pracujemy nad rozwojem rozgrywki mechanicznej, aby była jeszcze bardziej ekscytująca i gwarantował zabawę na długi czas.

DEVORTIS NA SKRÓTY.

-> Rok powstania: 2006
-> Autor: Taya Qeel
-> Layout: automatycznie zmieniany cztery razy do roku (kolorystyczne nawiązanie do aktualnej pory roku)
-> Świat: autorski, nieustannie rozwijany
-> Ilość lokacji: 9
-> Ilość klas: 8
-> Ilość profesji: 24
-> Dostępne profesje: Awanturnik, Zabójca smoków, Retiarius, Złodziej, Zabójca, Przemytnik, Łucznik, Poszukiwacz Przygód, Fechmistrz, Czarodziej, Zaklinacz, Czarnoksiężnik, Zmiennokształtny, Mściciel, Strażnik, Płatnerz, Mieczownik, Kowal Krwi, Drwal, Łuczarz, Strzałmistrz, Zbieracz, Sztukmistrz, Szaman.
-> Ilość ras: 21
-> Dostępne rasy: Ghisjanin, Gavianin, Deccianin, Faenai Wody, Faenai Ognia, Faenai Ziemi, Faneai Powietrza, Diablę, Andelion, Dziki Elf, Mroczny Elf, Wysoki Elf, Jaszczuroczłek, Minotaur, Kotoczłek, Skałoręki Krasnolud, Złoty Krasnolud, Szary Krasnolud, Szybkostopy Niziołek, Zręcznoręki Niziołek, Bystrooki Niziołek
-> Bonusy fabularne: Punkty Klimatu, Przedmioty Fabularne, Tytuły Fabularne
-> Autorskie mody: m.in. Hazardzista z biżuterią, dającą bonusy do statystyk postaci; Loteria; Rupieciarnia; rozbudowane Forty; Dom Publiczny; Gildie; Rejestr PK; system Punktów Rekomendacji; system zgłaszania wykroczeń i błędów; automatyczne eventy globalne; system walki
-> FAQ: jest, obecnie 484 pytania, dotyczące rozgrywki

Na styczeń 2012 roku, planowana jest inauguracja XI Ery Devortis. Moc nowości i modyfikacji gwarantowana! : )
Zagraj za darmo w Devortis!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Forum | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |