WCoGrac.pl

Dlaczego warto się zareklamować na WCoGrac.pl ?

Poniżej zamieszczam kilka cytatów od osób, które zdecydowały się na reklamę na łamach WCoGrac.pl. Przedstawiam także (na końcu) kilka istotnych faktów o powracających reklamodawcach.

Dostałam informację od klienta, że jakość leadów jakie Pan generuje jest bardzo dobra, dlatego chciałabym zapytać czy przy lepszym wynagrodzeniu za te dwie kampanię byłby Pan w stanie je zdynamizować? NetAffiliation (platforma afiliacyjna)


Nasza gra istnieje w Państwa spisie gier i jesteśmy z tego faktu zadowoleni - miesięcznie mamy dobry, stały ruch. W związku z tym że nie jesteśmy w żaden sposób promowani na Państwa stronie, a ten ruch już w tym momencie jest dobry - zastanawiamy się nad poszerzeniem promocji na Państwa serwisie. Fashionstyle


Tworząc grę internetową szukaliśmy rozwiązań jak w krótkim czasie przyciągnąć nowych graczy do dopiero co startującej gry.
Postanowiliśmy poszukać kilku serwisów które poruszały tematykę gier przeglądarkowych. Dla testów umieściliśmy na kilku takich serwisach płatny wpis o naszej grze. Dzięki temu mieliśmy przyrost kilku gracy z tego źródła dziennie.
Aż trafiliśmy na wCoGrac.pl - na początku koszt reklamy wydawał nam się astronomiczny ale po kontakcie z właścicielem serwisu i kupna reklamy na okres próbny zaskoczyło nas skuteczność tego serwisu dziennie mieliśmy od 20-40 rejestracji wiec cena w skali miesiąca reklamy to niecałe 0,20 groszy za gracza. Bez zastanowienia kupiliśmy reklamę na kolejne miesiące.
Dlatego dziś mogę w 100% polecić tą formę reklamy.
TwojaMafia


[...] Statystyki google analytics pokazały mi, że odkąd mój serwis jest w twoim katalogu, codziennie notuję przynajmniej kilka wejść, przy czym są to b. wartościowe wejścia (czas spędzony na witrynie, powracający uzytkownicy). dlatego zależy mi na tym żeby na rozsądnych warunkach nawiązac współpracę [...]
Zaloz-sie
Administrator gry uparcie twierdził, iż reklama na WCoGrac.pl jest nieopłacalna. Przedstawił nawet statystyki z reklamy na adtaily.pl. Po krótkich wyliczeniach okazało się, iż promocja gry poprzez ten system jest droższa (o około 30%) niż reklama na łamach WCG. Nie zastanawiał się długo :)


[...] jestem zadowolony ze współpracy - reklama wygenerowała pokaźną ilość wysokiej jakości odwiedzin. Przyznam, że bardzo odpowiada mi przejrzysta forma prezentacji informacji na temat cen oraz dostępnych miejsc reklamowych. Smoki Nightwood


Po aktualizacji, strona wyświetlała się niepoprawnie w niektórych przeglądarkach. Po kilku godzinach od dokonania zmian otrzymałem email z informacją o błędzie. Został on szybko naprawiony a do autora wiadomości wysłałem podziękowania i prośbę o ponowne sprawdzenie czy problem już nie występuje. W odpowiedzi dostałem taką informację:
[...] A pomagam z dwoch powodów:
- to że jest bardzo fajnie urządzony i przyjemny dla oka
(red. mowa o WCoGrac.pl)
- i to że dzięki promocji na Twoim portalu zwiększyła mi się frekwencja na stronie
Sensiman


Rok spędzony na współpracy reklamowej z serwisem "wcograc.pl" było dla nas pod względem wejść graczy bardzo owocne. Życzymy powodzenia, dalszego rozwoju i coraz większej liczby zadowolonych użytkowników. Anwar FantasyKilka innych faktów:

  • Wityna WCoGrac.pl zaistniała w sieci w listopadzie 2008 roku i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego.
  • Wraz z naszymi użytkownikami dokładamy starań, aby witryna funkcjonowała prawidłowo (a w razie wykrycia błędów staramy się jak najszybciej je usuwać).
  • Jesteśmy dumni, iż wiele witryn wzorowało się na WCoGrac.pl projektując własne strony zawierające spis gier przeglądarkowych.
Chcesz wypromować swoją grę na tej stronie?
Zapraszam do zapoznania się z ofertą reklamową lub bezpośrednio do kontaktu.