WCoGrac.pl

Generals of War

Zmień historię pierwszej wojny światowej

Zagraj »
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Strategiczna
  • Czas/miejsce Wojenna
  • Język Dostępne po Polsku
Zmień historię pierwszej wojny światowej! Weź udział w pierwszym z wielkich konfliktów XX wieku, wojnie, która na zawsze zmieniła rozumienie wszystkich wojen. Przygotuj swoją armię dobrze: zadbaj o ich wyszkolenie oraz uzbrojenie i obserwuj upadek epoki, gdy będziesz sięgał po zwycięstwo w Generals of War.

W czasie tej niesamowicie zajmującej rozgrywki osadzonej w realiach I WŚ będziesz miał okazje zmierzyć się nie tylko z różnorodnymi zadaniami, ale także z ambicjami innych graczy. Dynamiczny system walk pozwoli ci w czuć się w sytuację żołnierzy, a ciągłe zagrożenie atakami ze strony innych graczy wymusi naukę szybkiego reagowania, taktycznego myślenia i tworzenia strategii.

Na pewno nie będzie to proste: toczenie wojen to skomplikowane zadanie. Twoim zadaniem, jako przywódcy, będzie nie tylko inspirowanie żołnierzy w bitwie, ale też zapewnienie równowagi gospodarczej i dyplomatycznej. Wojny kosztują, twoja gospodarka będzie więc musiała działać prężnie, by zapewnić ci stały, pełny dopływ surowców niezbędnych do budowy i utrzymywania armii.

Nie mniej istotny będzie kontakt z innymi przywódcami w tym konflikcie. Rozbudowany system stosunków dyplomatycznych i różnorodne narzędzia komunikacyjne udostępnione w grze dają doskonałą podstawę, do tego, by twoje relacje z innymi graczami, zmieniły oblicze frontu, na którym będziesz walczył. Załóż sojusz, podpisuj pakty o nieagresji i wypowiadaj wojny innym. Zdobądź sprzymierzeńców w innych sojuszach i razem sięgnijcie po laur zwycięzców.

Jaki więc styl walki wybierzesz? Będziesz samotnym wilkiem, czy dołączysz do sojuszu? Skupisz się na dyplomacji i rozbudowie, czy na szybkich, efektownych atakach? Nie zwlekaj i już dziś sprawdź to Generals of War!
Zagraj za darmo w Generals of War!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |