WCoGrac.pl
 • Gra CargoTycoonCargoTycoon

  CargoTycoon jest jedną z niewielu gier, które pozwalają na to aby zostać właścicielem przedsiębiorstwa transportowego. Czytaj dalej »

 • Gra UptasiaUptasia

  Zanurz się w fantastyczny świat Uptasia. Wstąp do imponującego świata gry z jego idyllicznymi łąkami, wspaniałymi willami i ożywionymi targami. Rozwiązuj zmieniające się obrazki ukryte obiekty,... Czytaj dalej »

 • Gra Imperium NaftoweImperium Naftowe

  Nowoczesna wersja popularnego klasyku strategicznego Reline. Istnieje możliwość takich działań jak wydobycie ropy naftowej, badanie technik przetwarzania do efektywniejszej produkcji paliw, obrót akcjami, walka o przejęcie surowców oraz sabotaż. Czytaj dalej »

 • Gra E-ConomicaE-Conomica

  E-conomica jest DARMOWĄ grą ekonomiczną w której wszystkie aspekty kształtowane są przez niewidzialną rękę rynku. To popyt i podaż określa ceny towarów, wysokość wynagrodzeń graczy i opłacalność poszczególnych działań. Czytaj dalej »

 • Gra Rising CitiesRising Cities

  Zostań burmistrzem i udowodnij wszystkim, że jesteś genialnym strategiem i administratorem. Dzięki taktycznemu planowaniu, rozważnemu zarządzaniu budżetem i zasobami, oraz dbaniem o dobrobyt swoich mieszkańców staniesz się potężnym magnatem! Czytaj dalej »

 • Gra BeeFightersBeeFighters

  Zdobądź, wytrenuj, wystaw na Arenę a następnie przyjmij tytuł najlepszego w grze. Czytaj dalej »

 • Gra vPopulusvPopulus

  vPopulus - Jest to nowa gra na przeglądarkę o charakterze "strategicznej społecznościówki" Nie jest to gra w której musimy ślęczeć godzinami przy monitorze, czy załączać ją... Czytaj dalej »

 • Gra MalwersiMalwersi

  Malwersi to gra oparta na rzeczywistości. Robisz przekręty, wałki, duże pieniądze i poznajesz grube ryby. A przy okazji możesz dojechać sąsiada. Czytaj dalej »

 • Gra Wielka KasaWielka Kasa

  Strategiczna gra finansowa, w której wcielamy się w postać inwestora. Wybieramy ścieżkę kariery i inwestujemy zarobione pieniądze na giełdzie Czytaj dalej »

 • Gra AirlinesimAirlinesim

  W grze wcielamy się we właściciela linii lotniczej. Po dokonaniu rejestracji wybieramy serwer, na którym będziemy tworzyć nasze podniebne królestwo. Czytaj dalej »

 1. 1
 2. 2
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Darmowe gry logiczne i ekonomiczne

W świecie gier online nigdy nie brakowało produkcji odpowiednich dla ludzi, którzy cenią sobie ponadprzeciętny wysiłek intelektualny. W tej kategorii znajdą coś dla siebie osoby pragnące poruszyć swoje szare komórki w celu realizacji długoterminowych celów. Zanurzysz się w rzeczywistości, która podda sprawdzeniu twoje umiejętności z zakresu logicznego myślenia i powiązywania faktów. Ponadto musisz stosownie reagować na nieprzewidywalne zdarzenia, które mogą zaważyć o całej twojej dalszej rozgrywce. Odpowiednio planuj swoje działania, abyś nigdy nie podejmował decyzji pochopnie i był zawsze przygotowany na wszystkie ewentualności. Nieustannie rozwijaj swoją wiedzę, orientując się w tematyce rozgrywki, by w odpowiedniej chwili spożytkować ją dla reaizacji celów gry.