WCoGrac.pl
 • Gra Dining ZooDining Zoo

  Słodkie zwierzaki i pyszne jedzenie: otwórz własną restaurację! Przed Tobą niezwykła gra restauracyjna w wyjątkowym świecie pełnym zwierząt! Czytaj dalej »

 • Gra My Free Farm 2My Free Farm 2

  Od zawsze marzyłeś o prowadzeniu własnej farmy? Ze słodkimi zwierzętami, bogatymi plonami i całym mnóstwem klientów zachwyconych twoimi naturalnymi produktami? W takim razie po prostu wypróbuj... Czytaj dalej »

 • Gra Golden AcresGolden Acres

  Nowa przebojowa gra farmerska! Załóż wygodne buty, podwiń rękawy i zbuduj największą farmę w kraju: siej i zbieraj, karm i buduj, sprzedawaj i kupuj gotowe produkty. Czytaj dalej »

 • Gra KlondikeKlondike

  Klondike to gra internetowa, w której przenosisz się w czasy gorączki złota w Ameryce Północnej. Gra pomaga w rozwijaniu umiejętności zarządzania oraz strategii i planowania. Czytaj dalej »

 • Gra Big FarmBig Farm

  Big Farm daje możliwość wcielenia się w rolę farmeta, musisz pilnować swoich upraw, dbać o swoje zwierzęta hodowlane. Czytaj dalej »

 • Gra Zielone imperiumZielone imperium

  Zielone Imperium jest zabawną symulacją ekonomiczną, w której wszystko odbywa się w mikrokosmosie ogrodu. Jako bezpłatna gra online działa w przeglądarce bez konieczności jej instalowania i pomocy dodatkowego oprogramowania! Czytaj dalej »

 • Gra Farm DaysFarm Days

  Jako spadkobierca wielkiej farmy, musisz zadbać o jej rozwój i razem ze swoimi znajomymi przywrócić jej dawną świetność. Sadź najwyborniejsze nasiona i rośliny, pracuj na roli,... Czytaj dalej »

 • Gra Wiejskie ŻycieWiejskie Życie

  Zagraj w Wiejskie Życie i wciel się w farmera z prawdziwego zdarzenia! Zbieraj plony, hoduj zwierzęta, rozwijaj swoją wieś, budując np. młyn Czytaj dalej »

 • Gra KapiFarmKapiFarm

  Wciel się w rolę farmera. Odkrywaj tajniki zarządzania farmą. Sadź owoce i warzywa. Dbaj o jak najlepsze plony podlewając i nawożąc posiane nasiona. Czytaj dalej »

 • Gra My Little FarmiesMy Little Farmies

  Gracze My Little Farmies, określani pieszczotliwie Farmisiami, spędzają swoje wirtualne życie na farmie online. Do ich codziennych obowiązków należy sianie zbóż, sadzenie warzyw i drzew owocowych,... Czytaj dalej »

 1. 1
 2. 2
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Gry farmerskie za darmo

Z przeogromnym zaciekawieniem obserwujemy w obecnych czasach szerokie zainteresowanie grami o sielankowym trwaniu wesołego farmera, który zawsze uśmiechnięty zabiega o prawidłowy wzrost swoich podopiecznych. Gry z tej kategorii to prawdziwa encyklopedia roślin, a przy tym całkowicie realne narzędzie do nauki samodyscypliny i odpowiedzialności! Który z graczy może spokojnie trwać przy niedzielnym obiedzie, albo słuchać czczej gadaniny szefostwa gdy za ekranem monitora spragnione rośliny wołają uparcie swojego opiekuna? Wszak nic za darmo, starannie wypielęgnowane przyniosą nam większy zysk w formie wirtualnej waluty, która posłuży nam do rozbudowy naszego pola działania i pozwoli na uprawę coraz bardziej dochodowych gatunków. Nie ma nic lepszego niże cala rzesza zadowolonych z naszych produktów klientów. Przywdziej odzież roboczą, weź do ręki narzędzia i ruszaj na niekończącą się wyprawę do królestwa natury. Nawiązuj owocną współpracę z innymi graczami, wymieniaj doświadczenia i zawieraj całkowicie realne znajomości!