WCoGrac.pl
 • Gra Heartwild Solitaire DreamsHeartwild Solitaire Dreams

  Zagraj w grę karcianą podobną do Madżonga i zrelaksuj się przy dobrej muzyce i pięknej grafice. Dopasuj pary, wyczyść stół i zbieraj gwiazdki! Czytaj dalej »

 • Gra Governor of PokerGovernor of Poker

  Governor of Poker 3 to najlepsza wieloosobowa gra w pokera, zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół. W multiplayerze Governor of Poker masz możliwość zmierzenia się na żywo z prawdziwymi pokerzystami i udowodnienia, że to Ty jesteś numerem 1! Czytaj dalej »

 • Gra Urban RivalsUrban Rivals

  Urban Rivals to świetna rozrywka dla strategów. Grasz różnymi kartami na arenach międzynarodowych, zdobywając coraz większe szanse rozwoju Czytaj dalej »

 • Gra TerrathTerrath

  Kolekcjonuj karty, twórz z nich armie i walcz z przeciwnikami o chwałę i złoto! Udowodnij, że jesteś najlepszym strategiem jakiego widziała kraina Terrath! Czytaj dalej »

 • Gra Berserk The CataclysmBerserk The Cataclysm

  Berserk: The Cataclysm jest darmową, kolekcjonerską free-to-play grą fantasy. Toczy się w świecie Laar, niegdyś zamożnym, lecz obecnie pokrytym popiołem po katastrofie spowodowanej przez potężną magię.... Czytaj dalej »

 • Gra Memory GameMemory Game

  Doskonała gra towarzyska, rozwija pamięć, uczy koncentracji, uprzyjemnia wolne chwile. Zasady są proste, wystarczy znaleźć dwie takie same karty. Czytaj dalej »

 1. 1
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Internetowe gry w karty online dostępne za darmo

Wielu fanów gier karcianych cierpi z powodu braku chętnych kompanów, którzy zanurzyliby się z nimi na długie godziny rozgrywając talię kart na szereg sposobów. Z takim problemem nie spotkają się z pewnością w świecie gier internetowych, gdzie tysiące graczy z całego świata poszukują osób do wspólnej rozgrywki. Jeśli odpowiada ci połączenie tradycyjnych gier karcianych z ich elektronicznym wydaniem, które posiada bardzo wiele zalet jak i wad. Nic nie zastąpi nam przecież klimatu realnej rozgrywki prowadzonej w towarzystwie dobrych przyjaciół. Bardzo często także karty są wdrażane do innych gatunków gier, tworząc unikalną mechanikę rozgrywki, która pozwala nam czerpać podwójną korzyść z zabawy. W wielu grach karty reprezentują konkretne cechy, a nawet indywidualne postacie za pomocą których poruszamy się w przedstawionej nam rzeczywistości, czy prowadzimy wyłącznie epickie bitwy.