WCoGrac.pl
 • Gra 11 Legends11 Legends

  W 11 Legends budujesz swoją drużynę piłkarską, negocjuj stawki za występy najlepszych, trenuj, motywuj i pnij się w górę tabeli! Czytaj dalej »

 • Gra MondoFootMondoFoot

  W MondoFoot możesz założyć własną drużynę piłkarską, dobierz dobrych piłkarzy, żeby móc piąć się po tabeli. Czytaj dalej »

 • Gra Football TeamFootball Team

  Marzysz o karierze gwiazdy futbolu? Stań się nią już dziś! Kupuj najdroższe samochody, wille, jachty a nawet prywatne odrzutowce. Weź udział w mistrzostwach i zdobądź puchar świata razem z kolegami z drużyny lub bądź członkiem reprezentacji narodowej. Czytaj dalej »

 • Gra Campo KickersCampo Kickers

  Poznaj świat, w którym rządzi prawdziwa piłka nożna! Humorystyczny i nietypowy manager online przeniesie cię w realia amatorskich rozgrywek piłkarskich. Przekonaj się, że początkujący gracze mogą... Czytaj dalej »

 • Gra VM-ManagerVM-Manager

  VM-Manager to darmowa gra online, w której możesz pokierować swoją własną drużyną siatkarską i rozpocząć rywalizację z innymi graczami. Czytaj dalej »

 • Gra Football PlayerFootball Player

  W grze wcielamy się w piłkarza. Dzienne treningi, dbanie o formę oraz zmęczenie zawodnika jest kluczem do osiągnięcia najwyższych rezultatów. Zdobywaj nagrody, indywidualne oraz drużynowe. Czytaj dalej »

 • Gra Hockey ArenaHockey Arena

  Gra jest hokejowym menadżerem on-line, gdzie zarządzasz swoim własnym zespołem, walczysz o awans do pierwszej ligi i możliwość reprezentowania swojego kraju w Lidze Światowej. Masz... Czytaj dalej »

 • Gra Street Of RaceStreet Of Race

  Zdobywasz wszystkie pierwsze miejsca w nielegalnych wyścigach na ulicach RedmondCity do czasu gdy całe szczęście nie przeobraża się w straszliwy wypadek któremu ulegasz podczas jednego z... Czytaj dalej »

 • Gra GoalUnitedGoalUnited

  Piłkarski manager online, który należy do gier nowej generacji opartych o przeglądarkę. Jakość grafiki i grywalność jest porównywalna z pełnymi tytułami płatnych gier na PC i... Czytaj dalej »

 • Gra FutbolCupFutbolCup

  FutbolCup - tu poprowadź własną drużynę. Jako menadżer możesz w końcu udowodnić, że jesteś lepszy od innych! Czytaj dalej »

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Internetowe managery gry w piłkę za darmo

Jeśli masz ambicje, by nie tylko działać jako kierujący losem jednego ze sportowców, ale pragniesz także podjąć się opieki nad całym zespołem i szeregiem powiązanych z tym spraw to celnie trafiłeś. Twoim zadaniem będzie nie tylko opieka nad rozwojem zawodników i planowanie terminarzu rozgrywek. Będziesz zobowiązany zadbać o infrastrukturę stadionową czy płynność finansową zespołu, czego nie dokonasz bez umiejętności skutecznej negocjacji ze sponsorami. Troszcząc się o infrastrukturę stadionową, musisz zapewnić kibicom zaplecze gastronomiczne i bezpieczeństwo na każdej płaszczyźnie. Sprawny manager dokonuje także trafnych działań na rynku transferowym, który może stać się jednym z głównym dochodów klubu, który przyjdzie ci prowadzić. Będziesz musiał wykazać się więc szeregiem umiejętności, począwszy od skrupulatnego realizowania postawionych przed tobą zadań, a skończywszy na przewidywaniu konsekwencji swoich czynów.
Jeśli cechuje cię zamiłowanie do gier zespołowych to stajesz przed niebywałą szansą, by także wirtualnie realizować swoją pasję! Oddaj się zupełnie darmowej rozgrywce w jednej z najbardziej popularnych gier na świecie. Może uda ci się wyjaśnić geniusz przedmiotu o zaokrąglonych kształtach, który porusza serca milionów kibiców na całym świecie? Niezależnie od tego w jakim systemie toczy się rozgrywka to zawsze jest ona pełna pozytywnych emocji, z których korzenie czerpią takie stwierdzenia jak „fair play”, czy „duch sportowy”. Udowodnij, że także tobie są one wyjątkowo bliskie, a pozorna bariera jaką tworzy anonimowość w internecie nie zwalnia cię z tych odwiecznych zasad. Nawiąż niezapomniane znajomości, które odcisną piętno na twoim realnym życiu. Kształtuj własną osobowość, szlifując cierpliwość i sumienność!