WCoGrac.pl
 • Gra Pirate StormPirate Storm

  Przeglądarkowa gra Pirate Storm zapewni Ci mnóstwo emocji i przygód. Bądź prawdziwym wilkiem morskim i nie daj się ustrzelić. Pamiętaj, aby być zawsze przygotowanym do ataku! Czytaj dalej »

 • Gra IslandoomIslandoom

  Przenieś się do morskiego Świata Islandoom i zostań dowódcą niezamieszkałej wyspy. Czytaj dalej »

 • Gra Free Aqua ZooFree Aqua Zoo

  Free Aqua Zoo pozwala Ci być najlepszym hodowcą ryb na świecie, aż staniesz się profesjonalnym Zaklinaczem Ryb! Czytaj dalej »

 • Gra DeepolisDeepolis

  Badaj morskie głębiny w zamaskowanej łodzi podwodnej zawsze w gotowości bojowej! Do dzieła kapitanie... Czytaj dalej »

 • Gra SeafightSeafight

  Seafight to Twoja przygoda fantasy w czasie rzeczywistym: interesujące przygody na bezkresnym morzu z zaciętymi bitwami morskimi... Czytaj dalej »

 • Gra Na rybyNa ryby

  Przyjemna zabawa w łowienie ryb na fotorealistycznych lokacjach. Ponad 100 gatunków ryb! Duży wybór sprzętu wędkarskiego! Gra silnie uzależnia! Czytaj dalej »

 1. 1
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Darmowe gry online piraci

Jeśli bliskie ci są karaibskie klimaty i lubisz marzyć o lazurowej tafli wody czy kolorowych wyspach to z pewnością odnajdziesz się w klimacie tej kategorii. Prezentowane tutaj gry to w głównej mierze produkcje osadzone w klimacie pirackich podbojów, czyli głównie niepohamowanych żądzy posiadania. Zapracujesz na to, by twoje imię zostało zapisany na kartach historii wielkimi literami jako symbol esencji korsarstwa i postrachu na bezkresnych wodach. Wykażesz się nie tylko umiejętnością prowadzenia postaci przekazanego pod twoje sterowania kapitana, ale także bezpośrednio będziesz musiał wywiązywać się z licznych pirackich obowiązków. Zadbasz o wyszkolenie i uposażenie twojej załogi, zatroszczyć się o kondycję posiadanego przez ciebie okrętu i skrupulatnie dobierzesz dla niego cele. Dzięki połączeniu wszystkich tych cech osiągniesz sukces. Pamiętaj więc, by dać swoim ludziom szansę na zagojenie ran, a okrętowi na chwile spędzone w porcie, gdzie przejdzie potrzebny przegląd i remont. Wszystko to pozwoli ci żyć w przekonaniu, że twoja załoga jest w każdej chwili odpowiednio przygotowana do walki. Wypłyń w rejs życia, przeżyj emocjonujące chwile i niezapomniane przygody stawiając czoła tysiącom innych kapitanów!