WCoGrac.pl
 • Gra Rage WarRage War

  Interesujesz się podróżami w czasie? Pragniesz wojny? Szukasz NOWYCH doznań w grze? Wiesz, że tak jest! Poznaj nową strategię, która spełni Twoje marzenia – Rage War! Czytaj dalej »

 • Gra Orcs Must DieOrcs Must Die

  Orcs Must Die! Unchained to dynamiczna gra akcji w trybie PvP i PvE, w której wraz z przyjaciółmi atakujesz wrogie twierdze i jednocześnie zaciekle bronisz swojej własnej bazy. Uważaj jednak, gdyż Twój wróg nie będzie oszczędzać sił, by Cię ubiec. Czytaj dalej »

 • Gra TauriWorldTauriWorld

  Buduj, zasiedlaj kolejne wyspy oraz planety, walcz z innymi, zdobywaj surowce.... to wszystko w świecie Tauri. Czytaj dalej »

 • Gra Łowcy ZombiŁowcy Zombi

  Łowcy Zombi: Apokalipsa jest darmową grą online w stylu RPG, która przeniesie cię na wschodnim wybrzeżu USA, gdzie stawisz czoła tajemniczemu wirusowi zmieniającemu ludzi w zombi. Jesteś... Czytaj dalej »

 • Gra MechrageMechrage

  Gra Mechrage swoją fabułęskupia na czasach wojny. Trzeba wyszkolić dowódców, by ci mogli zakładać bazy wojskowe, inżynierowie zadbają o rozwój technologiczny. Czytaj dalej »

 • Gra Liga AniołówLiga Aniołów

  Liga Aniołów gra, która prezentuje zupełnie nowe spojrzenie na gry przeglądarkowe. Eteryczne anioły zostały wzięte do niewoli i pozbawione jakiejkolwiek siły. Potrzebują twojej pomocy! Pomóż... Czytaj dalej »

 • Gra FirefallFirefall

  Darmowa gra należąca do gatunku MMORPG Shooter; osadzona w klimatach science-fiction, postapokaliptycznych. Akcja gry toczy się 200 lat w przyszłości. Celem graczy jest zatrzymanie inwazji obcej rasy na Ziemię oraz odbudowa zrujnowanej planety. Czytaj dalej »

 • Gra SpeedwayligaSpeedwayliga

  Najlepszy internetowo-forumowy menedżer żużlowy SpeedwayLiga. Wielkie emocje, kapitalna zabawa. Serdecznie zapraszamy! Czytaj dalej »

 • Gra Command & ConquerCommand & Conquer

  Command&Conquer Tiberium Alliances to strategiczna gra przeglądarkowa, której fabuła bazuje na znanej serii Command and Conquer. Gry tego typu cechują się zaciekłymi walki pomiędzy graczami o cenne zasoby, które stanowią ich istotę. Czytaj dalej »

 • Gra AirHackAirHack

  Co to jest AirHack? AirHack to gra hakerska online (przeglądarkowa gra). Dokładniej ujmując jest to symulator hackera online Czytaj dalej »

 1. 1
 2. 2
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Darmowe gry science fiction o przyszłości za darmo

W erze tak głębokiej komputeryzacji rzeczywistości i społeczeństwa nie sposób nie snuć marzeń na temat przyszłości naszej planety. Dlatego w tej kategorii znajdziecie produkcje, które dały ujście takim wyobrażeniom zdolnych i wytrawnych twórców gier na temat przyszłych czasów. Staniecie oko w oko z przewidywanymi osiągnięciami techniki, które całkowicie odmieniają rzeczywistość. Poddacie próbie futurystyczne myśli naukowe będące podstawowym czynnikiem kształtującym właśnie tę rzeczywistość. Jeśli pragniesz zanurzyć się w futurystycznej wizji przyszłości, to z pewnością znajdziesz tutaj dla siebie odpowiednią pozycję. Definicja gatunku zakłada, że prezentuje on rzeczy, które nie będą nigdy miały miejsca w rzeczywistości – więc stajesz przed możliwością dokonania własnej oceny tej definicji, jak również personalnej interpretacji gatunku. Być może nie do końca przedstawia on sprawy niemogące zaistnieć w naszej codzienności?