WCoGrac.pl
 • Gra Rage WarRage War

  Interesujesz się podróżami w czasie? Pragniesz wojny? Szukasz NOWYCH doznań w grze? Wiesz, że tak jest! Poznaj nową strategię, która spełni Twoje marzenia – Rage War! Czytaj dalej »

 • Gra Orcs Must DieOrcs Must Die

  Orcs Must Die! Unchained to dynamiczna gra akcji w trybie PvP i PvE, w której wraz z przyjaciółmi atakujesz wrogie twierdze i jednocześnie zaciekle bronisz swojej własnej bazy. Uważaj jednak, gdyż Twój wróg nie będzie oszczędzać sił, by Cię ubiec. Czytaj dalej »

 • Gra TauriWorldTauriWorld

  Buduj, zasiedlaj kolejne wyspy oraz planety, walcz z innymi, zdobywaj surowce.... to wszystko w świecie Tauri. Czytaj dalej »

 • Gra Łowcy ZombiŁowcy Zombi

  Łowcy Zombi: Apokalipsa jest darmową grą online w stylu RPG, która przeniesie cię na wschodnim wybrzeżu USA, gdzie stawisz czoła tajemniczemu wirusowi zmieniającemu ludzi w zombi. Jesteś... Czytaj dalej »

 • Gra UnderUnder

  Under jest postapokaliptyczną grą przeglądarkową dla wielu graczy, których celem jest współpraca, współzawodnictwo lub też odnalezienie swojej własnej ścieżki w systemie tysiąca korytarzy. Czytaj dalej »

 • Gra Wolf TeamWolf Team

  Wolf Team jest darmową grą, którą możesz pobrać bez opłat. W tym poddziale znajdziesz niezbędne informacje o tym jak założyć konto (jeżeli nie posiadasz jeszcze konta... Czytaj dalej »

 • Gra WarframeWarframe

  Warframe jest kooperatywną darmową (free-to-play) grą akcji online w ewoluującym świecie sci-fi. Dołącz do przyjaciół, aby walczyć gracze-kontra-środowisko w układzie słonecznym i opanować potęgę Warframe. Bądź... Czytaj dalej »

 • Gra SpeedwayligaSpeedwayliga

  Najlepszy internetowo-forumowy menedżer żużlowy SpeedwayLiga. Wielkie emocje, kapitalna zabawa. Serdecznie zapraszamy! Czytaj dalej »

 • Gra Command & ConquerCommand & Conquer

  Command&Conquer Tiberium Alliances to strategiczna gra przeglądarkowa, której fabuła bazuje na znanej serii Command and Conquer. Gry tego typu cechują się zaciekłymi walki pomiędzy graczami o cenne zasoby, które stanowią ich istotę. Czytaj dalej »

 • Gra Sektor 15Sektor 15

  Gra przenosi nas do futurystycznego świata przyszłości, gdzie po upadku meteorytu większość ludzkości wymiera, a przez promieniowanie są różne mutacje. Sektor 15 jest oparty na silniku... Czytaj dalej »

 1. 1
 2. 2
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Darmowe gry science fiction o przyszłości za darmo

W erze tak głębokiej komputeryzacji rzeczywistości i społeczeństwa nie sposób nie snuć marzeń na temat przyszłości naszej planety. Dlatego w tej kategorii znajdziecie produkcje, które dały ujście takim wyobrażeniom zdolnych i wytrawnych twórców gier na temat przyszłych czasów. Staniecie oko w oko z przewidywanymi osiągnięciami techniki, które całkowicie odmieniają rzeczywistość. Poddacie próbie futurystyczne myśli naukowe będące podstawowym czynnikiem kształtującym właśnie tę rzeczywistość. Jeśli pragniesz zanurzyć się w futurystycznej wizji przyszłości, to z pewnością znajdziesz tutaj dla siebie odpowiednią pozycję. Definicja gatunku zakłada, że prezentuje on rzeczy, które nie będą nigdy miały miejsca w rzeczywistości – więc stajesz przed możliwością dokonania własnej oceny tej definicji, jak również personalnej interpretacji gatunku. Być może nie do końca przedstawia on sprawy niemogące zaistnieć w naszej codzienności?