WCoGrac.pl
 • Gra DropzoneDropzone

  Dropzone to pełna akcji gra strategiczna, w której liczą się umiejętności, szybkość i dobra zabawa. Bierz udział w 15-minutowych rozgrywkach, aby otrzymywać jak najwięcej punktów. Odblokuj uzbrojenie, skompletuj drużynę składającą się z 3 jednostek i tocz Czytaj dalej »

 • Gra RobomaniacRobomaniac

  Na planecie Centerra ludzie musieli nagle opuścić swoje kolonie, uciekając przed niszczycielską katastrofą. Ich technologia pozostała. Również roboty, ich boty, które kiedyś stworzyli by zbudować kolonie i je bronić. Czytaj dalej »

 1. 1
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Darmowe gry online o robotach

Któż z nas nie marzył, by zasiąść za sterami potężnej i niemalże niepokonanej maszyny lub zwyczajnie pokierować losem maszyny, która posiada własną inteligencję wcale niezgorszą niż inteligencja człowieka? W tej kategorii prezentujemy wam gry, które symulują trwanie rzeczywistości w której maszyny posiadające nieprzeciętny rozum zdominowały ludzkość, spychając ją na boczny tor. Zdołasz zapanować nad czymś, czemu brak jakichkolwiek emocji, brak naturalnych mechanizmów powstrzymywania narzuconych przez stwórcę żądzy?