WCoGrac.pl
 • Gra Legends of HonorLegends of Honor

  Średniowieczny świat czeka na nowego bohatera! Rozpocznij walkę o władzę w średniowiecznym świecie Legends of Honor już teraz! Czytaj dalej »

 • Gra Tribal Wars 2Tribal Wars 2

  Tribal Wars 2, czyli polska wersja Plemiona 2 toczy się w czasach średniowiecznych. Każdy gracz kontroluje małą wioskę, która ma przynieść mu sławę i siłę. Pod Twoim przewodnictwem będzie ona rosła w siłę. Czytaj dalej »

 • Gra PlemionaPlemiona

  Plemiona to przeglądarkowa gra online, której akcja osadzona została w średniowieczu. Każdy gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i chwały. Czytaj dalej »

 • Gra Imperia OnlineImperia Online

  Imperia Online jest darmową, masową, grą internetową. Możesz w nią grać na jakimkolwiek komputerze, o ile jest on podłączony do internetu. Nie jest potrzebna żadna instalacja.... Czytaj dalej »

 • Gra KhanWarsKhanWars

  Tylko w KhanWars możesz tworzyć historię, kierując jedną z 9 nacji. Stwórz właśną armię, podbijaj tereny, rozbudowuj swoją fortecę i stocz potyczkę z innymi graczami! Czytaj dalej »

 • Gra TravianTravian

  Zaczynasz jako wódz małej osady i grasz z tysiącami innych graczy w starożytnym świecie. Wciel się w jedną z trzech nacji, buduj osady, prowadź wojny lub rokowania pokojowe z sąsiadami. Czytaj dalej »

 • Gra GoodGame EmpireGoodGame Empire

  Goodgame Empire daje Ci możliwość spełnienia swojej wewnętrznej natury przywódcy państwa! Kieruj podwładnymi, buduj armię tak, by stawać się coraz silniejszym. Czytaj dalej »

 • Gra BattleKnightBattleKnight

  Odwaga w walce i zręczność władania mieczem - nie każdy wojownik godny jest miana rycerza. Wieczna sława czeka jednak na tego, kto stanie do turnieju i pokona swych przeciwników. Niech Twoje imię zostanie okryte nieśmiertelną chwałą! Czytaj dalej »

 • Gra KingsAgeKingsAge

  W KingsAge przeistaczasz się w wielkiego monarchę rządzącego swoją osadą. Prowadzisz bitwy oraz handel Czytaj dalej »

 • Gra Stronghold KingdomsStronghold Kingdoms

  Stronghold Kingdoms to gra typowo strategiczna. Na swojej drodze spotykasz średniowieczne osady i ogromne zamki, podbijasz je, z czasem zarządzasz imperium. Czytaj dalej »

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Gry internetowe o średniowieczu za darmo

Średniowiecze to okres często nazywany przez historyków mrocznymi wiekami. To wszystko za sprawą krwawych i brutalnych konfliktów, które rozdzierały znany ówczesnemu człowiekowi świat, a także w wyniku szeregu przemian światopoglądowych, które skutkowały dramatycznymi wydarzeniami. Teraz masz niepowtarzalną szansę, by odegrać własną rolę w tej rzeczywistości czy to kierując powierzoną ci osadą czy dbając o wzrost jednego z mężnie walczących rycerzy. Opowiesz się po stronie, której ideały będą bliskie reprezentowanym przez ciebie wartością. Być może za sprawą którejś z gier poznasz bliżej epokę średniowiecza i docenisz jeszcze bardziej postęp technologiczny. Czerp z cnót i ideałów rycerskich, które w ówczesnym czasie były ostoją sprawiedliwości i szeroko rozumianego ładu. Zawieraj sojusze, korzystaj z doświadczenia innych, którzy dłużej od ciebie zmagają się z przeciwnościami losu w jednej z prezentowanych przez nas gier. Nie pozostawiaj za sobą otwartych spraw, a wszystkie działania podejmuje z największa rozwagą. Podejmowanie decyzji po ich głębokim przemyśleniu i ze świadomością ich konsekwencji z pewnością pozwoli ci osiągnąć zamierzony sukces.