WCoGrac.pl
 • Gra Total War ArenaTotal War Arena

  Sieciowa gra strategiczna rzucająca graczy w wir spektakularnych walk na starożytnych polach bitew pomiędzy dwiema 10-osobowymi drużynami. Czytaj dalej »

 • Gra GrepolisGrepolis

  Jesteś gotowy podbić antyczną Grecję? Podążaj śladami Alexandra, Perseusza, Leonidasa, Achillesa i innych grecki herosów. Dołącz do naszej niezwykłej przygody w świecie Antycznej Grecji. Czytaj dalej »

 • Gra Forge of EmpiresForge of Empires

  W Forge of Empires Twoje marzenia imperialistyczne są do spełnienia! Zdobywaj nowe tereny, osady, buduj silną pozycję na kontynencie i walcz wspaniałą armią z przeciwnikami! Czytaj dalej »

 • Gra StoniesStonies

  Gra online epoki kamienia Stonies przenosi cię do najwcześniejszej epoki w historii ludzkości. Wciel się w rolę charyzmatycznego przywódcy i zapewnij przeżycie swojego plemienia. Czytaj dalej »

 • Gra IkariamIkariam

  Ikariam – ta gra zachwyca klimatem, bowiem fabuła toczy się w starożytnej Grecji, gdzie musisz wykazać się nie lada strategią w panowaniu nad wioską Czytaj dalej »

 • Gra RomadoriaRomadoria

  Romadoria walcz o pozycję i władzę w swoim świecie, rozwiń swoje miasta i walcz z innymi graczami Czytaj dalej »

 • Gra Settlers OnlineSettlers Online

  Pasjonaci serii Settlers ocierają ze zdumienia oczy i w pocie czoła zabiegają o dynamiczny rozwój swojej wirtualnej osady, którą za sprawą studia BlueByte mogą od teraz zarządzać poprzez przeglądarkę! Czy dołączysz do nich? Czytaj dalej »

 • Gra GladiatusGladiatus

  W Gladiatus stajesz się wojownikiem gladiatorem, który ku uciesze tłumów, walczy z coraz silniejszymi przeciwnikami. Nie daj się zabić!! Czytaj dalej »

 • Gra Stara WaśńStara Waśń

  Gra strategiczna o charakterze historycznym, osadzona w realiach VIII - XI wiecznych. Do wyboru trzy rasy Skandynawowie, Słowianie i Mongołowie. Czytaj dalej »

 • Gra Three Kingdoms OnlineThree Kingdoms Online

  W wielkim skrócie gra polega na rozbudowie miasta wraz z przylegającymi do niego polami, ulepszaniem coraz to nowszych budynków, szkoleniu armii, najmowaniu i rozwoju bohaterów najętych w karczmie, pojedynkowaniu się z bohaterami innych graczy itd... Czytaj dalej »

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Darmowe gry starożytne online

Przenieś się do czasów, gdy umysł ludzki kreował podwaliny cywilizacji w najdalszych zakątkach świata. Poczuj na własnej skórze powiew historii, zanurz się w antycznych czasach, rozwijaj swoją osobowość i wiedzę. Pod twoje rozkazy trafi jednostka osadnicza, za której wzrost będziesz od tej chwili w pełni odpowiedzialny. Musisz poprowadzić swoją kwitnącą osadę na wyżyny rozwoju, zapewniając jej dostęp do podstawowych surowców i gwarantując nienaruszalność jej granic. Posłuży ci do tego szereg oddających tamtejsze realia budynków i jednostek bojowych, jak również umiejętnie ukształtowane drzewko technologii. Musisz mieć świadomość tego, że w czasach antycznych niewiele można było osiągnąć działając indywidualnie. Dlatego na początku rozgrywki zorientuj się w sytuacji swojego regionu, podejmij się współpracy z najpotężniejszymi sojuszami i zyskaj przyjaciół na długie miesiące rozgrywki. Niejednokrotnie konsekwentne działanie i wsparcie ze strony sojuszników pozwoli ci przetrwać, podnosząc jedność narodową twoich poddanych. Czerpiąc z potężnych doznań audio-wizualnych zapewnij sobie długą rozrywkę, która zaowocuje w kształtowaniu twojej osobowości.