WCoGrac.pl
 • Gra FortniteFortnite

  Battle Royale w Fortnite to DARMOWY tryb PvP dla stu graczy. Mamy tu jedną ogromną mapę, bojowy bus, system budowlany Fortnite i możliwość destrukcji otoczenia, a... Czytaj dalej »

 • Gra WarfaceWarface

  Walcz na Bałkanach zatrzymaj program zbrojeniowy, powstrzymaj ekspansję do azji, powstrzymaj nieludzkie eksperymenty na południowoamerykańskich fawelach i zapobiegnij wykorzystywaniu bogatych w ropę regionów bliskiego wschodu. Czytaj dalej »

 • Gra AirRivalsAirRivals

  Wojna nad planetą Phillon. Dynamicznie prowadzona walka o nowe terytoria, honor i sławę. Z brawurą wypełniasz misje dzięki zaskakującym rozwiązaniom strategicznym oraz ryzykownym manewrom. Walcz w obronie Twojej nacji w przestworzach wszechświata. Czytaj dalej »

 • Gra Quake LiveQuake Live

  Quake Live to kultowa sieciowa, istana rzeźnia za darmo w Twojej przeglądarce dostarczona przez id Software (firma tworząca normalnego Quake). O projekcie Quake Live jest już głośno... Czytaj dalej »

 • Gra HitmanRPGHitmanRPG

  HitmanRPG - Wciel się w rolę płatnego mordercy i wykończ konkurencje. Darmowa gra RPG rozgrywana przez przeglądarkę internetową Czytaj dalej »

 1. 1
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Strzelanki online - darmowe gry internetowe

Strzelanka to rodzaj gry zwana inaczej Shoot'em, w której jako gracz wcielasz się w kontrolowaną postać. Jeśli twoim pragnieniem jest pokierować bezkompromisowym członkiem organizacji przestępczej, który musi zasłużyć sobie na miano gangstera lub mafiozo, to dobrze trafiłeś. Z drugiej strony możesz pokierować działaniami elitarnego wojownika, dbając o jego wzrost i przyrost jego chwały. Twoim celem jest eliminacja wrogów, którzy będą za wszelką cenę dążyli do unicestwienia twojej postaci. Pamiętaj o tym, aby zabrać ze sobą zapas amunicji, które pozwolą ci przedzierać się wśród wrogów. Miej na uwadze także to, iż wraz z postępami w grze twoi przeciwnicy będą coraz to silniejsi i inteligentniejsi. Na planszach, gdzie przyjdzie ci toczyć rozgrywkę dobrze rozglądaj się za ulepszeniami, dzięki którym będziesz mógł poprawić swoją szybkość, wytrzymałość lub siłę rażenia.