WCoGrac.pl

Gry internetowe o super bohaterach za darmo

 • Gra HerozeroHerozero

  Gra HeroZero to gra przeglądarkowa, w której wcielamy się w postać którą prowadzimy od zera do bohatera. Grafika w tej grze jest jak na grę przeglądarkową... Czytaj dalej »

 • Gra Chronicles of NerdiaChronicles of Nerdia

  Pora na Twój ruch! Stań do walki oko w oko z łotrami różnej maści i walcz o pokój dla całego świata! Ale jak ty, nierzucający się w oczy nerd, możesz uchronić kulę ziemską od katastrofy? Czytaj dalej »

 • Gra My BruteMy Brute

  W grze chodzi głównie o rozwój postaci, rozumiany tu jako nabijanie naszej postaci leveli, zdobywanych dzięki punktom doświadczenia. Od innych tego typu ciekawostek wyróżnia ją fakt,... Czytaj dalej »

 • Gra Operation XOperation X

  Operation X – brzmi tajemniczo? I słusznie, to gra przeglądarkowa w klimacie kryminalnym. Ty przeistaczasz się w super tajnego agenta, który ściga niebezpiecznych przestępców. Czytaj dalej »

 • Gra MysuperstyleMysuperstyle

  Mysuperstyle jest grą w której wcielisz się w gwiazdę wybiegów i bywalczynię wielkiego świata mody. Czytaj dalej »

 • Gra Gold GloryGold Glory

  Gold Glory to rozwojowa gra strategiczna, dzięki której wcielisz się w rolę głównego bohatera i przystąpisz do potyczek. Czytaj dalej »

 1. 1
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Darmowe gry o super-bohaterach online

Czy jesteś świadom tego, iż jeśli nie wcielisz się w rolę super-bohatera świat, który znasz może przestać istnieć i zostać opanowany przez złe moce? Jest to przerażająca wizja lecz może się ziścić! Czy jesteś gotów ramię w ramię z innymi super-bohaterami stanąć przeciwko złu? Czy wspólnie stawicie czoła przestępcom? W twoich rękach spoczywa przyszłość świata. Pomocne w realizacji tego celu mogą być twoje nadprzyrodzone zdolności, z którymi się urodziłeś albo otrzymałeś w wyniku czarów lub eksperymentów, który wpłynął na twoje DNA. Jeśli nie, to najnowsze wynalazki i znajomość sztuk walki pełnią rolę takowych zdolności.