WCoGrac.pl
 • Gra War ThunderWar Thunder

  Zagraj w World of Warplanes, aby stanąć w kokpicie najskuteczniejszych cudów techniki czasu II Wojny Światowej. Będziesz mógł wybierać z szerokiego wachlarza dostępnych samolotów, które w... Czytaj dalej »

 • Gra S.K.I.L.L. Special Force 2S.K.I.L.L. Special Force 2

  Marzyłeś o karierze zawodowego żołnierza? Chcesz się sprawdzić z bronią w ręku? Teraz nic trudnego. S.K.I.L.L pokaże Ci jak to jest być podczas ostrzału. Czytaj dalej »

 • Gra World of WarshipsWorld of Warships

  Długo oczekiwana gra World of Warships jest najnowszym tytułem z serii historycznych gier bitewnych online typu free-to-play publikowanych przez studio Wargaming. Obejmijcie dowództwo nad ikonicznymi okrętami... Czytaj dalej »

 • Gra Wargame 1942Wargame 1942

  Wargame 1942 przenosi gracza w czasy II wojny światowej. Masz szansę stać się dowódcą jednej z baz wojskowych. Czytaj dalej »

 • Gra War2GloryWar2Glory

  W darmowej grze strategicznej czasu rzeczywistego War2 wcielasz się w rolę dowódcy, który musi prowadzić swoje miasto w świecie wojny. Bogata grafika, realistyczny system walki, unikalne ustawienia zarządzania w miastach zapewnią graczom dużą satysfakcję. Czytaj dalej »

 • Gra World of TanksWorld of Tanks

  World of Tanks to darmowa, internetowa gra akcji, która daje graczowi możliwość nie tylko poprowadzenia takich pojazdów jak czołg, czy wóz pancerny, ale także poznania budowy... Czytaj dalej »

 • Gra Generals of WarGenerals of War

  Zmień historię pierwszej wojny światowej! Weź udział w pierwszym z wielkich konfliktów XX wieku, wojnie, która na zawsze zmieniła rozumienie wszystkich wojen. Przygotuj swoją armię dobrze:... Czytaj dalej »

 • Gra Desert OperationsDesert Operations

  W grze Desert Operations graj jako władca jednego z zaprzyjaźnionych krajów, walcz lub negocjuj z innymi krajami. Czytaj dalej »

 • Gra Tanki OnlineTanki Online

  Czołgi w 3d multiplayer. Możliwość ulepszania, tuningowania (zmiana kolorów, działek, opancerzenia, itp.) Czytaj dalej »

 • Gra eRevollutioneRevollution

  eRevollution jest grą strategiczną, w której po zarejestrowaniu stajemy się obywatelem wybranego państwa (w naszym przypadku oczywiście jest to Polska). Gra jest rozbudowana i pozwala na... Czytaj dalej »

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Gry internetowe o wojnie za darmo

Dla wszystkich fascynatów minionych wydarzeń, które do dnia dzisiejszego spoczywają głęboko zakorzenione w świadomości społeczeństwa przygotowaliśmy specjalną kategorię. To właśnie tutaj znajdziesz dla siebie gry, które zostały oparte na znanych z kart historii konfliktach zbrojnych. Pozycje te wiernie odzwierciedlają klimat tamtych czasów, zarówno poprzez bogato rozbudowany arsenał dostępnego wyposażenia, jak również szereg wątków fabularnych. Tak więc rozpoczynając rozgrywkę weźmiesz na swoje barki odpowiedzialność za właściwie przygotowanie do wojny przekazanego pod twoje rozkazy kraju. W stosownym momencie zostaniesz postawiony przed koniecznością zmobilizowania swoich jednostek, które będą musiał wykazać się swoją faktyczną przydatnością bojową. Do grona twoich już i tak licznych zadań dołączy także potrzeba utrzymywania relacji dyplomatycznych z innymi graczami. Wsparcie pewnego sojusznika może okazać się nieocenione w sytuacji, gdy suwerenność twoich granic zostanie poważnie zagrożona. Zadbaj o wzrost zaplecza gospodarczego i mądrze dysponuj posiadanymi zasobami, tak abyś nigdy nie narzekał na brak płynności ekonomicznej. Zmobilizuj się, poddaj próbie swoje cechy i stań do walki niosąc całemu światu swoje racje.