WCoGrac.pl
 • Gra WauiesWauies

  Wauies łączy w fascynujący sposób elementy gry z psami oraz funkcje gry o kotach. Zostań już teraz kierownikiem własnego sklepu zoologicznego i poprowadź go do sukcesu... Czytaj dalej »

 • Gra My Free ZooMy Free Zoo

  Gry w klimacie Zoo cieszą się ostatnimi czasy wielkim powodzeniem. Miliony graczy na całym świecie opiekują się swoimi wirtualnymi zwierzakami, karmią je i rozpieszczają starając się... Czytaj dalej »

 • Gra MondoVetoMondoVeto

  W MondoVeto nauczysz się jak pomagać zwierzętom, tworzysz bowiem własną klinikę weterynaryjną i leczysz podopiecznych. Czytaj dalej »

 • Gra MondoZooMondoZoo

  MondoZoo daje możliwość zarządzania swoim własnym zoo, możesz chronić zagrożone gatunki, ale wszystko za zgodą organizacji! Czytaj dalej »

 • Gra MondoZooParkMondoZooPark

  MondoZooPark – tu wybudujesz własne zoo, ulepszysz wybiegi, budynki i … zwierzęta! Zbieraj nagrody za efektywność. Czytaj dalej »

 • Gra ZooMumbaZooMumba

  ZooMumba – zagraj w zabawną grę przeglądarkową. Prowadzisz zoo, musisz zadbać o klientów i zwierzęta. Wykaż się sprytem! Czytaj dalej »

 • Gra Snow DogsSnow Dogs

  Snow Dogs to pierwsza gra przeglądarkowa, w której możesz zostać psim maszerem i brać udział w fascynujących wyścigach. W grze dostępne są aż 3 różne rasy... Czytaj dalej »

 • Gra Chicken SmoothieChicken Smoothie

  Gra bardzo specyficzna. Polega na tym, że co miesiąc dodawane są zwierzaki do adopcji, można adoptować ograniczoną ilość. Zwierzaki rosną, wyrastają na popularne lub rzadkie. Cała gra... Czytaj dalej »

 • Gra HowrseHowrse

  Howrse to bardzo rozbudowana gra oparta o ideę hodowli i ciągłego podnoszenia jakości hodowanych koni. Motywacją są poziomy MY achievements, w których za wykonanie zadań dostaje... Czytaj dalej »

 • Gra DoggiGameDoggiGame

  Karm swojego psa, opiekuj się nim, baw się, przytulaj, wyprowadzaj na spacery i wykonuj różne inne akcje. Zdobywaj z nim doświadczenie w konkursach oraz wysokie miejsca w wystawach. Czytaj dalej »

 1. 1
 1. «
 2. « wstecz
 3. dalej ›
 4. »

Gry internetowe o zwierzętach za darmo

Za przyczyną gier z tej kategorii zyskujesz niepowtarzalną szanse na całkowicie darmowe trwanie w otoczeniu wymagających ciągłej opieki zwierząt. Niekiedy możesz zostać dyrektorem nieustannie rozwijającego się ogrodu zoologicznego, z drugiej zaś strony możesz podjąć się pracy przy mniejszej liczbie zwierząt. Zależnie od drogi którą obierzesz otrzymasz szereg odmiennych zadań. Piastując kierownicze stanowisko musisz wykazać się zdolnością pragmatycznego myślenia, błyskawicznego powiązywania faktów i przewidywania dalekosiężnych konsekwencji podejmowanych przez siebie decyzji. W tym wypadku nie tylko zatroszczysz się o los zwierząt, ale także całej rzeszy pracowników, którzy będą wspierali cię w realizacji tych niekiedy bardzo trudnych zadań. Troska o płynność finansową ogrodu niejednokrotnie będzie spędzała ci sen z powiek, gdyż pozyskanie osób pragnących gościć w twoim ogrodzie przy tak szerokiej konkurencji nie jest łatwe. Dla wielu natomiast spełnieniem będzie podjęcie się opieki nad jednym z przedstawicieli określonego gatunku lub w sytuacji, która nie wymaga od nas tak wielkiego poświęcenia. Tak więc zatroszczymy się o przekazane nam pod opiekę kolorowe akwarium lub rozwój i zdrowie ekskluzywnego konia.