WCoGrac.pl

Najnowsze informacje ze świata gier online

 • Nowy zwierzak z kolcem jadowym w My Free ZooNowy zwierzak z kolcem jadowym w My Free Zoo

  Mariusz Mazur, 24.07.2014

  Do Waszych terrariów w My Free Zoo przybył nowy mieszkaniec: Skorpion cesarski jest gotowy, aby zadomowić się u Ciebie w zoo. Wielkość skorpiona cesarskiego może sięgać nawet 15 centymetrów, co czyni go jednym z największych gatunków Czytaj dalej »

 • Sto lat, sto lat: My Little Farmies świętuje pierwsze urodzinySto lat, sto lat: My Little Farmies świętuje pierwsze urodziny

  Mariusz Mazur, 22.07.2014

  My Little Farmies obchodzą hucznie swoje pierwsze urodziny. Producent i wydawca gier przeglądarkowych Upjers zaprasza wszystkich graczy My Little Farmies na sześciodniowy maraton prezentów (wszyscy gracze otrzymają przez sześć dni Czytaj dalej »

 • Start letniego serwera o nazwie: Ancient EuropeStart letniego serwera o nazwie: Ancient Europe

  Mariusz Mazur, 18.07.2014

  W dniu dzisiejszym startuje nowy serwer specjalnego, letniego wydania Traviana: "Ancient Europe". Zarejestruj się teraz i walcz o dziedzictwo cesarza Rzymu. Oto, co na Ciebie czeka w "Ancient Europe": - Podbij starożytne miasta i Czytaj dalej »

 • Zostań władcą KingsAge na nowym 20 serwerzeZostań władcą KingsAge na nowym 20 serwerze

  Mariusz Mazur, 16.07.2014

  Witaj władco! Gdzie ongiś były jeno bory i knieje, podkładasz teraz kamień węgielny pod swój nowy zamek. Krok po kroku rozbudowujesz swoją twierdzę, dodając do niej mury obronne lub rynek surowców. Poza tym rekrutujesz giermków, Czytaj dalej »

 • Otwarcie obrazkowej wieży w UptasiaOtwarcie obrazkowej wieży w Uptasia

  Mariusz Mazur, 16.07.2014

  Gra z ukrytymi obiektami organizuje wspaniałe eventy tygodniowe. Czeka na ciebie nowa waluta obrazkowa i specjalne nagrody. Gra w ukryte obiekty Uptasia wzbogaciła się dziś o fascynującą nowość, jak ogłosił twórca i wydawca Czytaj dalej »

 • Nadchodzi wojna! Bitwa o TracjęNadchodzi wojna! Bitwa o Trację

  Mariusz Mazur, 16.07.2014

  Uwolnij Trację z kajdan wojny! Zrekrutuj najemników podczas budowy i badań, aby stworzyć potężną armię. Łupy wojenne czekają! Kolejny raz stoicie u progu wojny. Zacni mieszkańcy Tracji niezmiernie potrzebują Waszych zdolności Czytaj dalej »

 • Pożegnanie akcji na MŚ i nowe przedmioty bonusowe w My Free ZooPożegnanie akcji na MŚ i nowe przedmioty bonusowe w My Free Zoo

  Mariusz Mazur, 16.07.2014

  Najwyższy czas ochłonąć z emocji Mistrzostw Świata, z powodzeniem zakończyć akcję, odebrać nagrody i rozejrzeć się, co też mamy dziś nowego w My Free Zoo. Rozkoszujcie się owocami pracy organizatora public viewing w My Free Zoo. Czytaj dalej »

 • Premiera nowego polskiego serwera w grze Hero ZeroPremiera nowego polskiego serwera w grze Hero Zero

  Mariusz Mazur, 15.07.2014

  Przed nami kolejna wspaniała szansa na zdobycie dodatkowych dochodów! Już 22 lipca rusza nowy polski (PL10) serwer, co oznacza wspaniałą szansę dla graczy na wspięcie się w rankingu. Jeśli nie znasz jeszcze gry Hero Zero stoisz Czytaj dalej »

 • Puchar Mistrzów Świata w My Free Zoo!Puchar Mistrzów Świata w My Free Zoo!

  Mariusz Mazur, 14.07.2014

  Wymarzony puchar każdego fana futbolu, z czterema gwiazdkami - jedna na każde niemieckie zwycięstwo w mistrzostwach, zawitał dziś do sklepu zoologicznego do działu z piłkarskimi dekoracjami. Cały świat śledził wczorajszy Czytaj dalej »

 • W dniach 9-13 lipca pojawi się kolejny event piłkarski z okazji Mistrzostw Świata!W dniach 9-13 lipca pojawi się kolejny event piłkarski z okazji Mistrzostw Świata!

  Mariusz Mazur, 09.07.2014

  Niebawem dowiemy się, który kraj zasłużył sobie na miano mistrza świata. ECSB otrzymało wiarygodną informację, iż pewna komórka przestępcza planuje atak terrorystyczny na świętujących kibiców. Teraz wszystko w rękach agentów ECSB, Czytaj dalej »

 • Akcja finałowa MŚ w My Little FarmiesAkcja finałowa MŚ w My Little Farmies

  Mariusz Mazur, 09.07.2014

  Upjers - twórca i publisher ulubionych gier przeglądarkowych rozpoczął rundę finałową MŚ w My Little Farmies. W ostatniej rundzie zabawy gracze mają okazję na wygranie pieca hutniczego. Piec hutniczy uzupełnia nową linię Czytaj dalej »

 • Usunięcie płatnych miejsc chronionych pieczęciąUsunięcie płatnych miejsc chronionych pieczęcią

  Mariusz Mazur, 08.07.2014

  Wydawca gry BigPoint zdecydował się na usunięcie z gry miejsc chronionych pieczęcią (tzw. mini lochy): - Jaskinia Przemytników - Zapomniane Termy Kolizjum - Mogiła Pierwszych Durian Wraz z najbliższą aktualizacją zniknie potrzeba Czytaj dalej »

 • Operation X dostępna jest już w wersji 2.0Operation X dostępna jest już w wersji 2.0

  Mariusz Mazur, 08.07.2014

  Aktualizacje w OPERATION X oraz nowa wersja na urządzenia mobilne! Firma European Games Group wprowadziła na rynek ulepszoną wersję swojej popularnej gry o tematyce szpiegowskiej przeznaczonej na przeglądarkę - Operation X, która Czytaj dalej »

 • Undermaster: Czarna magia dla wszystkichUndermaster: Czarna magia dla wszystkich

  Mariusz Mazur, 03.07.2014

  Do dungeonów zawitał leczący wojowników szaman voodoo. Producent i publisher znanych gier przeglądarkowych Upjers wzbogacił swoją grę typu dungeon - Undermaster o kolejnego potwora. Szaman voodoo oferuje od dziś wszystkim potworom Czytaj dalej »

 • Rozwiń żagle w nowym świecie: SpartaRozwiń żagle w nowym świecie: Sparta

  Mariusz Mazur, 01.07.2014

  Nowy świat Sparta został właśnie otwarty. To znakomita okazja, by rozpocząć przygodę od początku. Co więcej, w nowym świecie możesz liczyć na pomoc potężnych bohaterów. Nie znasz jeszcze naszych bohaterów? Tutaj możesz dowiedzieć Czytaj dalej »

 • Nowy serwer: Route 66 z mapą USANowy serwer: Route 66 z mapą USA

  Mariusz Mazur, 01.07.2014

  Już w środę 2.07.2014 około 14:00 rozpocznie się gra na nowym polskim serwerze Route 66 w wersji ze scenariuszem USA. Co czeka na Was w tej wyjątkowej wersji gry? Oryginalna mapa USA: - z 50 prawdziwymi miastami - zróżnicowany Czytaj dalej »

 • Łączenie serwerów już wkrótce w IkariamŁączenie serwerów już wkrótce w Ikariam

  Mariusz Mazur, 30.06.2014

  Gra Ikariam istnieje już od kilku dobrych lat stając się jedną z popularniejszych strategii rozgrywanych w przeglądarce internetowej. Problem w grze stanowią wyludniające się serwery gry. Firma GameForge postanowiła podjąć działania Czytaj dalej »

 • Gladiatus otwiera nowy serwer 27Gladiatus otwiera nowy serwer 27

  Mariusz Mazur, 23.06.2014

  Słyszysz rozbrzmiewające fanfary i skrzypienie otwierających się wrót areny? Pod stopami czujesz rozpalony żółty piasek, a w uszach odbijają się echem wiwaty spragnionej Twego widoku publiczności. Twój przeciwnik patrzy na Ciebie bez Czytaj dalej »

 • Wszystko na temat czerwcowej aktualizacji SKILL!Wszystko na temat czerwcowej aktualizacji SKILL!

  Mariusz Mazur, 14.06.2014

  Żołnierze, baczność! Ta aktualizacja wprowadza mnóstwo nowych rzeczy. Oto one: Dwie nowe mapy dla trybu Blasting Z okazji startu turnieju S.K.I.L.L. ESL Euro Series z pulą nagród o wartości 10 000 w grze pojawią się dwie nowe Czytaj dalej »

 • Teraz każdy może stać się Undermasterem!Teraz każdy może stać się Undermasterem!

  Mariusz Mazur, 12.06.2014

  Wraz z Undermasterem deweloper i wydawca darmowych gier przeglądarkowych Upjers wypuszcza drugą już w tym roku open betę. Undermaster jest kolejną produkcją Upjers, która powstała przy współpracy z firmą King Art. Budowa katakumb, Czytaj dalej »