WCoGrac.pl

Najnowsze informacje ze świata gier online

 • Odkryj aktualizację 4.5Odkryj aktualizację 4.5

  Mariusz Mazur, 23.04.2014

  Przemierzaj świat Atreii i zostań potężnym wojownikiem Daeva - uskrzydlonym wybrańcem bogów. Dołącz do frakcji skąpanych w świetle Elyosów lub kroczących w cieniu Asmodianów i walcz o przyszłość swego ludu - na lądzie i w Czytaj dalej »

 • Siódmy serwer - WózekSiódmy serwer - Wózek

  Mariusz Mazur, 20.04.2014

  W środę 23 kwietnia około 14:00 rozpocznie się gra na nowym, siódmy polskim serwerze gry. Zapraszamy wszystkich i życzymy dobrej zabawy! Czytaj dalej »

 • Gra z serii: Trzy Pandy w BrazyliiGra z serii: Trzy Pandy w Brazylii

  Mariusz Mazur, 18.04.2014

  W tym tygodniu sprawdź kolejną grę z serii: Trzy Pandy w Brazylii. Trzy pandy powróciły! Tym razem musisz im pomóc w trakcie przygody w Brazylii. Przyjaciele zostali schwytani do siatki przez łotra w małym samolocie. Zrzuca ich nad Czytaj dalej »

 • Prezent wielkanocny od Rail NationPrezent wielkanocny od Rail Nation

  Mariusz Mazur, 17.04.2014

  Z okazji Świąt Wielkanocnych zespół Rail Nation chce podziękować wszystkim swoim graczom i podarować im mały prezent. Każdy gracz w Wielką Niedzielę otrzyma 100 Złota oraz Konto Plus na 3 dni. Nie zapomnij, aby pojawić się w ten Czytaj dalej »

 • Pozdrowienia z gwiezdnych galaktyk, imperatorze!Pozdrowienia z gwiezdnych galaktyk, imperatorze!

  Mariusz Mazur, 17.04.2014

  Nasze statki zwiadowcze poszybowały daleko na krańce wszechświata i odkryły nowe galaktyki, na których jeszcze żadna ludzka stopa nie odcisnęła śladu. Odważni śmiałkowie gotowi podjąć wyzwanie galaktycznej przygody mogą tutaj podbijać Czytaj dalej »

 • Metin2 - Należysz do najlepszych? Udowodnij to na nowym serwerze!Metin2 - Należysz do najlepszych? Udowodnij to na nowym serwerze!

  Mariusz Mazur, 16.04.2014

  Witaj, poszukiwaczu przygód! Nowe wyzwanie rozpala Twego ducha walki: stąpaj jako pierwszy po nieodkrytych jeszcze terenach i podbijaj dziewicze lądy dalekiego wschodu. Nie trać czasu i zapewnij sobie jak najprędzej miejsce na Czytaj dalej »

 • Złap złodzieja pisanek, który zaatakował wielkanocnego zająca.Złap złodzieja pisanek, który zaatakował wielkanocnego zająca.

  Mariusz Mazur, 12.04.2014

  Kolejna super okazja na zdobycie ciekawych nagród Od 13. do 21. kwietnia Hero Zero przygotowało niepowtarzalną ofertę: Złodziej pisanek zaatakował wielkanocnego zająca i ukradł mu wszystkie pisanki i czekoladowe zajączki! W Czytaj dalej »

 • My Little Farmies bierze kurs na hanzeatyckie miastaMy Little Farmies bierze kurs na hanzeatyckie miasta

  Mariusz Mazur, 10.04.2014

  Od dziś Farmisie mogą założyć własną hanzę i brać wspólnie udział w konkursach Kultowa symulacja farmy My Little Farmies wzbogaciła się dziś o kolejną funkcję: Upjers, producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowych, wprowadził Czytaj dalej »

 • Startuje szósty polski serwer: Głowica cylindraStartuje szósty polski serwer: Głowica cylindra

  Mariusz Mazur, 09.04.2014

  Witajcie, w najbliższą środę, 26 marca około godz. 14:00 rozpocznie się gra na nowym, szóstym polskim serwerze Rail Nation o nazwie "Głowica cylindra". Wciel się w rolę zarządcy stacji kolejowej i wejdź do gry! Czytaj dalej »

 • Rozpoczynamy podróż w czasie w krainie UptasiaRozpoczynamy podróż w czasie w krainie Uptasia

  Mariusz Mazur, 09.04.2014

  Producent i wydawca gier przeglądarkowych free-to-play Upjers przywołuje do życia czasy kolonialne. W malowniczej krainie Uptasia można zapoznać się od dziś w ramach gry w ukryte obiekty i budowy własnej osady w jaki sposób pierwsi Czytaj dalej »

 • Targ niesamowitości - rabatka i warsztat kwiatowy otwierają podwojeTarg niesamowitości - rabatka i warsztat kwiatowy otwierają podwoje

  Mariusz Mazur, 07.04.2014

  Twórca i wydawca darmowych gier przeglądarkowych upjers wprowadził dziś do Wolnych Farmerów nową i zarazem barwną paletę produktów. W popularnej symulacji farmy online dostępne są nowe możliwości produkcyjne: targowisko niesamowitości Czytaj dalej »

 • Czeka na Ciebie świat antyku na nowym serwerze Boreas!Czeka na Ciebie świat antyku na nowym serwerze Boreas!

  Mariusz Mazur, 04.04.2014

  Kawałek słonecznej plaży, skrawek żyznej ziemi, las oraz garstka odważnych osadników - oto Twoja nowa ojczyzna! Twoje małe zakłady wkrótce zamienią się w wyrafinowane warsztaty, jeśli będziesz mądrze dysponować dostępnymi na wyspie Czytaj dalej »

 • Nowy gatunek zwierzęcia i dodatkowe dekoracje do biotopówNowy gatunek zwierzęcia i dodatkowe dekoracje do biotopów

  Mariusz Mazur, 02.04.2014

  Upjers, studio i wydawca gier przeglądarkowych free to play pracuje nad amazońskimi nowościami w My Free Zoo. Dyrektorzy w barwnej symulacji zoo mogą cieszyć się od dziś możliwością hodowli wyjca czerwonego jak również nowymi Czytaj dalej »

 • Kapi Hospital dobudowuje piętra!Kapi Hospital dobudowuje piętra!

  Mariusz Mazur, 26.03.2014

  Producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowych Upjers wprowadził do gry Kapi Hospital wiele nowych możliwości. Od dziś wszyscy gracze mogą w swoich szpitalach aktywować piętro intensywnej terapii i minigolfa. Do tego dochodzi Czytaj dalej »

 • Powrót kakadu złotoczubejPowrót kakadu złotoczubej

  Mariusz Mazur, 26.03.2014

  Eventowa piękność z akcji walentynkowej w My Free Zoo Jeden z bardziej lubionych ptaków powraca do gry przeglądarkowej My Free Zoo. To ekskluzywne zwierze eventowe dostępne jest dla wszystkich graczy w aktualnym evencie My Free Zoo Czytaj dalej »

 • Wał korbowy - piąty polski serwerWał korbowy - piąty polski serwer

  Mariusz Mazur, 26.03.2014

  W środę 26 marca około 14:00 rozpocznie się gra na nowym, już piątym polskim serwerze gry. Gra cieszy się dużą popularnością, ciągle rejestrują się nowi gracze. Wszystkie cztery dotychczasowe serwery są wypełnione. Cieszymy się, że Czytaj dalej »

 • Zacznij bitwę na nowym serwerzeZacznij bitwę na nowym serwerze

  Mariusz Mazur, 26.03.2014

  Nadszedł Twój czas! Dzisiaj uruchamiamy świat gry 3 w Travianie. Dołącz do panteonu najsilniejszych i najodważniejszych wojowników Traviana! Rywalizacja o artefakty i legendarne Cudy Świata rozpocznie się od nowa. Zacznij teraz Czytaj dalej »

 • My Free Zoo na ekspedycji w AmazoniiMy Free Zoo na ekspedycji w Amazonii

  Mariusz Mazur, 20.03.2014

  Producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowych Upjers wprowadza do gry jedyny w swoim rodzaju świat zwierząt i roślin zamieszkujących tropikalne lasy deszczowe. My Free Zoo wzbogaciło się dziś o Amazońskie domy. Imponujące Czytaj dalej »

 • Wystartował czwarty polski serwer - WęglarkaWystartował czwarty polski serwer - Węglarka

  Mariusz Mazur, 12.03.2014

  W dniu dzisiejszym po godzinie 14:00 został otwarty czwarty polski serwer gry Rail Nation. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji pokierować przedsiębiorstwem kolejowym masz ku temu świetną okazję. W Rail Nation wszyscy miłośnicy kolei Czytaj dalej »

 • Nowy wygląd WCoGrac.plNowy wygląd WCoGrac.pl

  Mariusz Mazur, 12.03.2014

  Mam przyjemność przedstawić całkowicie odnowiony wygląd waszej ulubionej strony z grami przeglądarkowymi. Od startu serwisu (2008 rok) jest to pierwsza tak wielka zmiana. Postawiliśmy na przejrzystość i prostotę w obsłudze. Stary Czytaj dalej »