WCoGrac.pl

Aktualizacja 5.3: Nadciąga Mrok - ujrzała światło dzienne w AION Free-to-Play.

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 09.02.2017

Mrok trzyma cały świat w swoim żelazny uścisku. Niebywałe anomalie rozprzestrzeniają się w całej Atreii. Pole eteru jest coraz słabsze, wszędzie panuje niesamowity chaos i bezsilność: Ereshkigal przebudziła się ze swojego snu i łaknie śmierci i zagłady Atreii.
Rzućcie się w wir przygody i odkryjcie nowe funkcje w aktualizacji 5.3 - już teraz na europejskich serwerach!

A oto niektóre z nich:

Jeden na jeden
Sprawdźcie swoje siły w nowym systemie turniejów Złotej Areny. Łącznie na arenie stanie do walki o sławę i honor 32 dzielnych graczy, ścierających się w bezlitosnych pojedynkach. Stawcie czoło wyzwaniu i pokonujcie jednego przeciwnika po drugim. (Aby przekroczyć progi Złotej Areny, musicie posiadać status Arcy-Daeva.)
Nowe zbroje
Pozostało Wam jeszcze kilka medali i punktów Otchłani? W takim razie możecie teraz w Holu Sławy (Elyosi) lub w Świątyni Honoru (Asmodianie) otrzymać za nie nową zbroję!
Więcej punktów tworzenia
Wzmocnijcie swoich Arcy-Daeva i ich umiejętności: nowy system Estimy pozwoli Wam na otrzymanie większej ilości punktów tworzenia.
Potężne akcesorium
Załóż Bransoletkę Władcy! To akcesorium otrzymuje dodatkowe atrybuty po ulepszeniu. W zależności od poziomu zmienia swój wygląd i udostępnia sloty na kamienie many.
Wiele innych ulepszeń
Ponadto czeka na Was mnóstwo innych nowości, jak np. usprawnienia systemu latania i wskrzeszania. Poza tym ulepszone walki to twierdze będą sprawiać jeszcze więcej frajdy - przekonajcie się sami.


Życzymy Wam przedniej zabawy!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Aion