WCoGrac.pl

Aktualizacja 5.6: W obliczu zagłady. Nowe serwery, nowi sojusznicy, ulepszenia i więcej!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 09.08.2017

Ereshkigal przebudziła się ze swego snu i pogrążyła Atreię w wielkim niebezpieczeństwie. Po druzgocącej inwazji Dredgionu walka o przerwanie toczy się dalej. Wielu Daeva przepadło po ataku, podobnie zresztą jak i część rdzenia artefaktu. Agenci wysyłają wojowników Daeva na poszukiwania, a ci muszą dać z siebie wszystko, ponieważ ich ojczyzna znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
Odkryjcie nowe funkcje i dodatkowe przygody w aktualizacji 5.6 - już teraz na europejskich serwerach!
A oto niektóre z nich:

Cztery nowe instancje
Walczcie w nowych instancjach PvE: Wieża Wyzwania, Narakkalli i Muzeum Wiedzy. Na miłośników starć PvP czekają epickie bitwy 96 vs 96 w Wąwozie Neviwind, który jest dostępy 24h na dobę i nie posiada żadnych ograniczeń wstępu - PvP do woli! Ponadto na Złotej Arenie będę odbywać się walki grupowe 6 vs 6.

Nowy początek

  • Ulepszona optyka obszarów startowych i wyposażenia dla początkujących
  • Widoczne upiększenia w krainach Poeta i Ishalgen
  • Szczegółowe wyposażenie nowych postaci
Podziwiajcie ulepszoną szatę graficzną obszarów startowych i wyposażenia dla początkujących. Nie przegapcie widocznych upiększeń i mnóstwa nowych szczegółów na obszarach Poeta i Ishalgen. Ponadto Wasze nowe postacie będą mogły rozpocząć przygodę z nowym znacznie bardziej szczegółowym wyposażeniem. To wszystko łącznie z czterema nowymi serwerami tworzy idealną okazję na nowy początek!

Nowe serwery
  • Nowe narodowe serwery (PL, DE, FR)
  • Nowy międzynarodowy serwer (EN)
Wbijajcie na jeden z naszych czterech niezamieszkałych jeszcze serwerów: Miren (PL), Fregion (DE), Padmarashka (FR) lub anglojęzyczny serwer międzynarodowy Grendal, grając z fanami AIONa z całej Europy! Wyruszcie wraz z przyjaciółmi na nową przygodę.

Pomogą w potrzebie: shimiole
  • Shimiole spieszą Wam z pomocą na polu bitwy, wspierając Was efektami zaklęć i umiejętności.
  • Dodatkowe funkcje: zbieranie łupu, wzmacnianie pana i ostrzeganie
Nowe shimiole są równie nieustraszone, jak Wy! Dzielnie walczą wraz z Wami na polu bitwy, wspierając Was efektami zaklęć i umiejętności. Możecie zyskać na mocy, ulepszając shimiole wraz z każdym następnym poziomem. Niektóre shimiole posiadają oprócz specjalnych umiejętności dodatkowe funkcje, z których możecie korzystać przez 30 dni po zapłaceniu odpowiedniej sumy kinah.

Powrót do Atreii
  • Kata i Pata oraz ich prezenty dla nowych i powracających graczy
Do 23.08. nowi i powracający gracze skorzystają z błogosławieństw naszego eventu "Anioły w owczej skórze". Kata i Pata w obszarze startowym i stolicach Atreii mają dla Was darmowe pakiety z nagrodami, cukierki formy i buffy. Możecie otrzymać nawet elementy uzbrojenia, nakrycie głowy, broń, skrzydła, ekskluzywny tytuł oraz taroka na 30 dni.


Chcecie dowiedzieć się więcej o aktualizacji 5.6? W takim razie zerknijcie na nasze patchnotes lub obejrzyjcie zwiastun nadchodzącej aktualizacji:

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Aion