WCoGrac.pl

Aktualizacja Metin2 - Nowa mapa PvP - odkryj Strefę Walki

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 09.10.2016

PODBIJ RANKING I ODBIERZ NAGRODĘ
Czy jesteś gotowy, by stanąć do bezkompromisowego pojedynku? Tak? To udaj się do Mistrza Strefy Walki i wejdź do Strefy Walki. Kto pokona tam swojego przeciwnika, otrzyma drogocenne nagrody i zabłyśnie w rankingu!
Więcej informacji

ZDOBYWAJ PUNKTY
Za każdego pokonanego przeciwnika otrzymasz 1 punkt walki – a podczas trwania eventu w Strefie Walki ilość tych punktów podwoi się. Jeśli pokonasz przeciwnika, który zgłosił już swój odwrót ze strefy, zdobędziesz wtedy nawet 5 punktów.

SPROSTAJ WYZWANIOM STREFY
Zatrzymasz swoje punkty walki, jeśli cały i zdrowy opuścisz strefę. Od momentu zgłoszenia swojego odwrotu, poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk, musisz przeżyć w strefie jeszcze 5 minut, zanim opuścisz strefę, a zdobyte przez Ciebie punkty zostaną zapisane na Twoje konto.

CZY UDA CI SIĘ PODBIĆ RANKING?
Zrealizuj swoje punkty walki u Mistrza Strefy Walki i zabłyśnij w rankingu. Ranking Strefy Walki będzie resetowany w każdą niedzielę o godz. 0:00. Ponadto 3 najwyżej uplasowanych w rankingu graczy otrzyma specjalne nagrody!

Nowa mapa PvP to nie wszystko: dzięki szpuli kaszmiru możesz zmienić sztandar i wygląd swojego prywatnego sklepu. Wybierz z różnych designów swój ulubiony i zaprezentuj siebie i swój sklep w swoim własnym stylu.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Metin2