WCoGrac.pl

Bajeczne eventy na nadchodzący Dzień Mamy w 2017 roku

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 10.05.2017

Upjers, producent i wydawca ulubionych aplikacji i gier przeglądarkowych zaprasza graczy na spacer po parku z okazji nadchodzącego Dnia Mamy. Podczas spaceru będzie można odkryć bajkowe dekoracje i wspaniałe nagrody.

My Free Zoo rozpieszcza mamy nowym stoiskiem z jadalnymi kasztanami i rozmaitymi rzeźbami z kwiatów. W ramach eventu Dyrektorzy Zoo mają okazję wygrać między innymi Bażanta złocistego.

Z okazji eventu gracze w My Little Farmies mają okazję zanurzyć się w bajkowym świecie domków krasnali, fontann z wróżkami i innymi czarującymi dekoracjami. Za ustawione dekoracje gracze otrzymają płatki maku, które na zakończenie eventu zostaną wymienione na czas premium i pomocników w gospodarstwie.

Tydzień urlopu w ekstraklasie ma miejsce w My Sunny Resort. Z okazji Dnia Mamy bungalowy można ozdobić tu rozkosznymi maskotkami, a dookoła założyć czarujące rabatki. W nagrodę na pilnych eventowiczów czeka wiecznie kwitnąca łąka kwiatowa.

Również Wauies uszczęśliwia kocie i psie mamy. W ramach eventu z okazji Dnia Mamy można tu wygrać syberyjskie koty.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties