WCoGrac.pl

Bogactwo eventów w wiosennej atmosferze. Upjers siodła wielkanocnego konia

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 28.03.2018

Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers przygotował dla graczy urozmaicone wielkanocne eventy, w ramach których można dekorować farmy i zoo, poszukiwać koszyczków wielkanocnych, a nawet zbudować specjalne, wielkanocne miejsce kultu, zdobywając przy tym wspaniałe nagrody!

Ulubione eventy dekoracyjne przynoszą graczom zarówno klasyczne jak i niezwykłe nagrody. W średniowiecznej symulacji farmy My Little Farmies powstaje przepiękny targ wielkanocny z licznymi stoiskami. Na uczestników akcji czeka w nagrodę tradycyjnie zdobiona wielkanocna studnia.

Dyrektorzy ogrodów zoologicznych w My Free Zoo mogą cieszyć się na nagrodę w postaci nadzwyczajnego zająca: Mary patagońskiej, która jako nowy gatunek zagościła w Zoo.

W aplikacji My Little Farmies Mobile jako wynagrodzenie za udany udział w evencie czeka na graczy nowy gatunek królika - Olbrzym srokacz. W My Free Zoo Mobile nagrodami są zaś Urson amerykański oraz Postrzałka.

Radosne dekorowanie odbywa się także w Wauies oraz My Sunny Resort. Sklepy zoologiczne cieszą się z przybytku królika Cashmere Lop, jedynego gatunku zająca wielkanocnego z oklapłymi uszami, podczas gdy menedżerowie ośrodków wczasowych mają okazję zdobyć super królika szybującego na balonach nad dachami hotelów.

Kto nie przepada za dekorowaniem, może rzucić się w wir eventów w następujących grach upjers:

W świecie upjers Wonderland pojawił się magiczny portal, przez który gracze mogą udać się na poszukiwanie wielkanocnych koszyczków i wymienić je na wspaniałe nagrody.

Rolnicy hobbiści w Wolnych Farmerach mają okazję potrenować szare komórki poszukując pasujących do siebie par kart w ramach wielkanocnej parowanki. Jako nagroda czeka na nich między innymi wielkanocny koń. Ihaaaa!

Na farmie 3D w My Free Farm 2 kluczową rolę w evencie wielkanocnym odgrywają kury składające w okresie świąt kolorowe pisanki, które można wymienić na interesujące nagrody.

W Kapi Hospital, jak co roku zwabieni zapachem kiełbasy pojawili się wielkanocni pacjenci wymagający specjalnych metod leczenia i płacący za uzdrowienie kurczakami z ptasiego mleczka, które można wymienić na wspaniałe nagrody, a wśród nich żonglującego zająca wielkanocnego.

Również w Stonies obchody Wielkiej Nocy należą do corocznie celebrowanych obrzędów. W ramach świętowania Wielkanocy gracze wznoszą tu specjalne miejsce kultu, które w zależności od osiągniętych rozmiarów przynosi produkty, kamienie szlachetne oraz specjalne przedmioty.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties