WCoGrac.pl

Bożonarodzeniowa tradycja w upjers także zimą 2017: Kalendarz adwentowy gratis

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 30.11.2017

Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers czyni zadość corocznej tradycji i oddaje w ręce graczy kalendarze adwentowe w licznych grach.

Prawie wszystkie aplikacje i gry przeglądarkowe upjers robią graczom 24 prezenty!

Upjers, producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji pozostaje i w tym roku wierny swojej tradycji - w czasie Adwentu gracze zostaną obsypani deszczem prezentów.

By otrzymać wspaniałe prezenty, wystarczy codziennie otwierać okienka kalendarza. I tak w My Little Farmies, My Free Zoo i wielu innych grach można spodziewać się urozmaiconych niespodzianek, a wśród nich dekoracji, punktów, talarów i wielu innych potrzebnych przy różnych okazjach przedmiotów.

Otwierając systematycznie okienka kalendarza w My Free Zoo będzie można otrzymać nowy gatunek zwierzęcia - Szopika pręgoogonowego, popularnie zwanego kotofretką. Kto w okresie świątecznym codziennie będzie logował się do gry, uzbiera części kart wystarczające do uzyskania dwóch okazałych egzemplarzy tego gatunku.

Aby kalendarze pomieściły jeszcze więcej prezentów, wyposażyliśmy je w grach My Free Zoo, My Little Farmies, MyFreeZoo Mobile i My Little Farmies Mobile w dodatkowe okienka, które można otwierać do 6 stycznia włącznie.

Również kraina Uptasia rozpieszcza fanów zagadek obrazkowych kalendarzem trwającym do Trzech Króli. Ukryte są w nim dekoracje, waluta premium oraz pomoce do rozwiązywania zagadek obrazkowych.

Klasyki gier przeglądarkowych Zielone Imperium, Kapi Hospital i Wolni Farmerzy także sięgają do swoich bożonarodzeniowych tradycji. W Zielonym Imperium jak co roku ma miejsce event na scenie w ogrodzie wypoczynkowym, a w ogródkach można sadzić bożonarodzeniowe kaktusy. Również i tutaj gracze mogą otwierać okienka kalendarza.

Po katarowickim niebie w Kapi Hospital sunie profesor Kudłatemyśli w bożonarodzeniowym outficie i rozdaje prezenty jak się go zaczepi. Naturalnie w szpitalu zawitają jak co roku świąteczni pacjenci.

W Wolnych Farmerach potrzebna będzie pomoc graczy przy rozwożeniu prezentów. Zorganizowany na tą okazję event z nagrodami odbywa się przy radosnym akompaniamencie otwieranych okienek zimowego kalendarza.

Last but not least, również symulacja ośrodka wczasowego My Sunny Resort i sklepu zoologicznego Wauies umili graczom przygotowania do świąt codziennymi prezentami z adwentowego kalendarza.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties