WCoGrac.pl

Codziennie prezenty w grach upjers. Zapraszamy do szukania pisanek

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 22.03.2018

W najbliższych dniach zajączek upjers zamieni się w zajączka wielkanocnego: twórca ulubionych apek i gier przeglądarkowych przygotował w licznych grach kalendarze wielkanocne wypchane po brzegi dekoracje, produktami i talarami - dla graczy opłaca się otwarcie każdego okienka!

Aby znaleźć ukryte przez upjers pisanki, nie trzeba na szczęście długo szukać. Kalendarze wielkanocne ukryte są pod charakterystyczną ikonką w takich grach jak: My Free Zoo i MyFreeZoo Mobile, My Little Farmies i My Little Farmies Mobile, Wolni Farmerzy i My Free Farm 2, My Sunny Resort, Wauies jak i Zielone Imperium.

Za okienkami kalendarza ukryte są takie rarytasy jak boostery, punkty doświadczenia, a nawet nowe gatunki zwierząt, które otrzymacie w takich popularnych grach jak MyFreeZoo Mobile czy My Little Farmies Mobile.

Dodatkowo w kalendarzach wielkanocnych znajdziecie dekoracje przynoszące wam punkty w rozpoczynających się już niedługo specjalnych eventach wielkanocnych. Dlatego nie przegapcie ani jednego okienka!

Kalendarze wielkanocne upjers - teraz w licznych apkach i grach przeglądarkowych!

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties