WCoGrac.pl

Dożynki, Święto Księżyca i Oktoberfest - gry przeglądarkowe i apki świętują jesień

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 21.09.2017

Na graczy upjers czeka wiele wspaniałych nagród.

Z okazji nadchodzącej jesieni upjers organizuje dla graczy cały szereg eventów z wyjątkowymi i egzotycznymi nagrodami. Twórca i wydawca popularnych gier przeglądarkowych i apek przygotował dla graczy tydzień obfitujący w fantastyczne zabawy.

W My Little Farmies kwitnie goryczka, której niebiesko lśniące płatki możecie w bieżącym tygodniu zbierać i wymieniać na wspaniałe nagrody. Od drogocennych nawozów po drzewo rodem z raju.

Z kolei w My Little Farmies mobile można niedługo spożywać prawdziwe rarytasy, albowiem w bieżącym evencie do zdobycia jest niesamowita chatka poszukiwacza trufli! (https://m.upjers.com/pl/apps/my-little-farmies-mobile)

Dyrektorzy zoo w apce My Free Zoo mobile mają szansę na zdobycie dwóch hyjen oraz parki zabawnych kinkażu. Rónież tutaj możecie dekorować swoje zoo barwnymi ozdobami. (https://m.upjers.com/pl/apps/my-free-zoo-mobile)

W przeglądarkowym My Free Zoo możecie liczyć na fajerwerki w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ale to nie sylwester, a dalekowschodnie Święto Księżyca będące chińskim odpowiednikiem dożynek. Tutaj czekają na Was smoki, stoiska z zieloną herbatą i wiele innych wspaniałych dekoracji. A do wygrania czeka na Was parka jeleni kanadyjskich i parka gaurów.

W Zielonym Imperium i Wolnych Farmerach jest z kolei bardzo bawarsko czyli piwo, precle, serce z piernika i wata cukrowa u prezentynki oraz prezentomacie.

Uptasiańska kotka Adinda cieszy się z koronacji na królową jabłek oraz przygotowała dla Was wspaniały event obrazkowy "jesienne dożynki" wraz z jesiennym domostwem.

W Wauies nasz kochany mops pomaga nam w zbieraniu żołędzi. Na wszystkich przyjaciół zwierząt czeka wesoło merdając ogonkami parka dogów niemieckich oraz parka terierów airedale.

upjers (pl.upjers.com) jest przykładem tego, że marzenia mogą się spełniać. Od hobbystycznego programowania do pełnego sukcesu start-upu. Założona w 2006 roku w Bambergu 3 osobowa firma, rozwinęła się do jednego z czołowych producentów i wydawców apek i gier przeglądarkowych w Niemczech. Portal gier upjers liczy sobie ponad 100 milionów zarejestrowanych graczy z całego świata. Gry upjers cieszą się również w Play Store i App Store ogromną popularnością. Czy to gry strategiczne, czy gry budowy w upjers każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Potwierdzają to takie nagrody jak Gry przeglądarkowe roku, Gry roku w Play Store oraz Ulubieniec klientów 2017 w Deutschland Test.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties