WCoGrac.pl

Dwa letnie eventy z minigrami w Zielonym Imperium i Wolnych Farmerach

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 08.08.2017

Adieu codzienność, w drogę na wakacje i na plażę! Od dziś gracze upjers mają okazję odprężyć się na słonecznym wybrzeżu, a przy okazji wziąć udział w dwóch interesujących eventach.

Krasnale rodem z Zielonego Imperium są oburzone! Jakiś bezczelny babsztyl szykował się do zarezerwowania najlepszego miejsca na plaży ręcznikiem! To niepozorne zajście rozpoczęło dziką i zagorzałą bitwę wodną między krasnalami i ogrodnikami w kultowej symulacji ogródka.

A jak funkcjonuje event? Podczas zbioru wybranych gatunków roślin ogrodnicy mają okazję otrzymać kropelki wody służące do napełnienia wodnych bomb. Tymi z kolei można obrzucić krnąbrne krasnale i przemoczyć je do suchej nitki. Po pokonaniu wszystkich pomocników na ogrodników czeka mrożący krew w żyłach end boss: naburmuszona syrenka.

Nagrody możliwe do zdobycia w evencie to punkty brakujące do następnego poziomy, itemy przynoszące punkty na półkę z prezentami, no i naturalnie kopia uroczej syreny.

W Wolnych Farmerach od dziś poszukuje się na plaży muszli, jednak bynajmniej nie tradycyjnymi metodami! Podobnie jak w innych okolicznościowych parowankach i odkrywankach farmerzy szukają par pasujących do siebie muszelek, krabów, rozgwiazd i innych morskich motywów. Komu uda się odkryć pasujące do siebie pary, może je zatrzymać.

Również i w Wolnych Farmerach czeka na graczy całe mnóstwo nagród, niemalże tyle, co piasku na plaży hahaha! A wśród nich powerupy punktowe, roślinki i talary dla pilnych uczestników evetnu.

Plażowe eventy w symulacji farmy i ogrodu kończą się 22 sierpnia.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties