WCoGrac.pl

Elevenar obchodzi swoje pierwsze urodziny. Wszystkiego najlepszego!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 30.05.2016

Studio InnoGames świętuje dzisiaj (30 maja 2016) pierwszą rocznicę premiery swojej gry Elvenar. Równo rok temu uruchomiono dla graczy pierwszy międzynarodowy serwer. Od tego momentu w grze zarejestrowało się już kilka milionów graczy, a Elvenar został przetłumaczony na ponad 20 języków.

Elevenar - 1 urodziny
Z tej okazji InnoGames przygotowało krótką infografikę dotyczącą statystyk gry, w której można znaleźć choćby informacje dotyczące procenta graczy, którzy wybrali Elfy jako swoją rasę, najpopularniejszych Antycznych Cudów, materiałów budowlanych czy średniej liczby graczy w bractwie. Fani Elvenara nie muszą się martwić o dalsze losy gry – twórcy już teraz planują wprowadzenie wielu nowości w najbliższym czasie.

Z jedną z kluczowych zmian, która pojawiła się w grze można zapoznać się w czerwcowym odcinku InnoGamesTV. Jeden z twórców gry – Timon – opowiada o ułatwieniach w dostępie do Antycznych Cudów dla nowych graczy. Do tej pory te niezwykłe budynki były osiąglane dopiero od czwartego rozdziału gry.


Nową zawartość otrzymało także Forge of Empires oraz kultowe Plemiona. W Forge of Empires gracze będą mogli wziąć udział we własnym turnieju piłki nożnej, w którym do zdobycia są cztery nowe budynki, stadion oraz nowe portrety. W Plemionach zaś odbędzie się zupełnie nowe wydarzenie – Zbieranie godeł.

Dzięki około 150 milionom zarejestrowanych graczy, InnoGames jest jednym z wiodących developerów gier online. Obecnie firma zlokalizowana w Hamburgu zatrudnia ponad 400 specjalistów z 30 krajów. Szczególnymi sukcesami InnoGames okazały się gry Tribal Wars, Grepolis i Forge of Empires.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Elvenar