WCoGrac.pl

Event nowych i powracających graczy. Zgarnijcie cenne przedmioty!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 25.01.2018

Od 24.01. do 7.02. nowi oraz powracający gracze otrzymają cenne prezenty:
Jesteście nowymi graczami, którzy zarejestrowali się w ciągu ostatnich 30 dni, a może nie byliście w Atreii od 30 dni bądź dłużej? W takim razie wpadnijcie do Katy i Paty w obszarze początkowym i stolicach. Dostaniecie od nich przedmioty, które przydadzą Wam się w trakcie nadchodzących przygód.

Nagrody
Kata i Pata obdarują Was buffami, cukierkami formy, a także pakietem nagród, w którego skład wchodzą: elementy uzbrojenia, nakrycie głowy, broń, skrzydła oraz ekskluzywny tytuł.

Nowi gracze otrzymają ponadto dodatkowe buffy oraz prezent bliźniaczek, który wypluwa przydatne przedmioty wraz z postępem w grze. Nagrody sypią się po osiągnięciu następujących poziomów: 1, 10, 14,18, 22, 24, 28, 32, 38, 49, 53, 59, 62, 65.

Prosimy zauważyć, iż prezent bliźniaczek jest dostępny tylko dla postaci z poziomem 1 - 20. Po uzyskaniu poziomu 20+, nie będzie możliwości jego otwarcia.

Czekają na Was wspaniałe przedmioty, jak np. skrzynia z tarokami bliźniaczek, zestaw sztuk walki (7 dni), przepiękne skrzydła feniksa, pakiet kamieni many Daeva i dużo więcej.

Powracający gracze otrzymają skrzynię postaci poziomu 65, która pozostanie w ekwipunku przez 30 dni. Jeśli uda Wam się w tym czasie osiągnąć poziom 65 i otworzyć skrzynię, to znajdziecie w niej jeszcze więcej cennych przedmiotów. Ponadto możecie korzystać z usług Rety, która błyskawicznie przeniesie Was do innej instancji.

Podczas trwania eventu na wielu obszarach czekają na Was specjalne mikstury, które natychmiast zwiększą liczbę Waszych punktów doświadczenia do następnego poziomu o 1%, 3% albo nawet 10%!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Aion