WCoGrac.pl

Event w grze Aion dla powracających i nowych graczy

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 01.02.2017

Mee są nie tylko niezwykle puszyste, ale charakteryzuje je przede wszystkim jedna cecha: hojność!

Od 1.02. do 15.02. będą one obdarowywać nowych i powracających Daeva cennymi przedmiotami. Co skłoniło Mee do rozdawania prezentów?
Stara opowieść głosi następującą historię, która wydarzyła się dawno temu:
Pewnej mrocznej nocy grupa Mee została zaatakowana przez stado żądnych krwi worgów. Kiedy ich sytuacja wydawała się już kompletnie beznadziejna, w ostatniej chwili nadszedł ratunek. Młody i jeszcze niedoświadczony w walkach Daeva pośpieszył Mee z pomocą. Wtedy Mee przysięgły sobie, że teraz będą odwdzięczać się wszystkim podróżującym Daeva, obdarowując ich przydatnymi przedmiotami.

Jesteś nowym graczem, który zarejestrował się w ciągu ostatnich 30 dni, a może nie byłeś w Atreii od 30 dni bądź dłużej? Jeśli tak, to udaj się w terminie od 1.02. do 15.02. do Merlina i Meridy w obszarze początkowym i w stolicach. Dostaniesz od nich przedmioty, które przydadzą Ci się podczas czekających Cię w przyszłości przygód.

Nagrody

Mee obdarują cię buffami, cukierkami formy, a także pakietem nagród, w którego skład wchodzą: elementy uzbrojenia, nakrycie głowy, broń, skrzydła, ekskluzywny tytuł i tarok na 30 dni.
Dodatkowo powracający gracze otrzymają skrzynię postaci poziomu 65, która pozostanie w inwentarzu przez 30 dni. Jeśli uda Ci się w tym czasie osiągnąć poziom 65 i otworzyć skrzynię, to czeka Cię jeszcze więcej cennych przedmiotów.
Podczas trwania eventu na wielu obszarach czekają na Ciebie specjalne mikstury, które natychmiast zwiększą liczbę twoich punktów doświadczenia do następnego poziomu o 1%, 3% albo nawet 10%!

Najważniejsze informacje


Nowi gracze
  • NPC: Merida
  • Lokalizacja: obszar początkowy; wejście do Sanctum i Pandemonium
  • Czas trwania: 1.02. do 15.02.
  • Funkcja: pakiet nagród dla nowych graczy, cukierki formy, buffy


Powracający gracze
  • NPC: Merlin
  • Lokalizacja: obszar początkowy; wejście do Sanctum i Pandemonium
  • Czas trwania: 1.02. do 15.02.
  • Funkcja: pakiet nagród dla powracających graczy, cukierki formy, buffy

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Aion