WCoGrac.pl

Event w grze Aion od 8.06. do 29.06. dla powracających i nowych graczy

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 24.06.2016

Mee są nie tylko niezwykle puszyste, ale charakteryzuje je przede wszystkim jedna cecha: hojność!
Od 8.06. do 29.06. będą one obdarowywać nowych i powracających Daeva cennymi przedmiotami. Co skłoniło je do rozdawania prezentów?
Stara opowieść głosi następującą historię, która wydarzyła się dawno temu:
Pewnej mrocznej nocy grupa Mee została zaatakowana przez stado żądnych krwi worgów. Kiedy ich sytuacja wydawała się już kompletnie beznadziejna, w ostatniej chwili nadszedł ratunek. Młody i jeszcze niedoświadczony w walkach Daeva pośpieszył Mee z pomocą. Wtedy Mee przysięgły sobie, że teraz będą odwdzięczać się wszystkim podróżującym Daeva, obdarowując ich przydatnymi przedmiotami.

Jesteś nowym graczem, który zarejestrował się w ciągu ostatnich 30 dni, a może nie byłeś w Atreii od 30 dni bądź dłużej? Jeśli tak, to udaj się w terminie od 8.06. do 29.06. do Merlina i Meridy w obszarze początkowym i w stolicach. Dostaniesz od nich przedmioty, które przydadzą ci się podczas czekających cię w przyszłości przygód.

Nagrody
Mee obdarują cię buffami, cukierkami formy, a także pakietem nagród, w którego skład wchodzą: elementy uzbrojenia, nakrycie głowy, broń, skrzydła, ekskluzywny tytuł i tarok na 30 dni. Dodatkowo powracający gracze otrzymają skrzynię postaci poziomu 65, która pozostanie w inwentarzu przez 30 dni. Jeśli uda ci się w tym czasie osiągnąć poziom 65 i otworzyć skrzynię, to czeka cię jeszcze więcej cennych przedmiotów.

Podczas trwania eventu na wielu obszarach czekają na ciebie specjalne mikstury, które natychmiast zwiększą liczbę twoich punktów doświadczenia do następnego poziomu o 1%, 3% albo nawet 10%!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Aion