WCoGrac.pl

Gościnnie w Elvenar: nadchodzą krasnoludy

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 06.10.2015

Świat Elvenar zamieszkiwało niegdyś wiele ludów. Niestety, prócz elfów i ludzi, wszystkie wymarły. Jednak dzięki magii i ogromnemu wysiłkowi mędrców Twojego miasta, udało się wskrzesić jedną z pradawnych ras. Teraz do Ciebie należy zadanie, by przywrócić jej dawną świetność

Przywitaj krasnoludy w swoim mieście!
Ci niscy, wytrzymali, zręczni rzemieślnicy wniosą do Elvenar powiew świeżości. Odblokuj Portal Krasnoludów w menu badań, a otworzy się przed Tobą świat nowych możliwości. Przygotuj im miejsce na małą krasnoludzką osadę w Twoim mieście.

Co niosą ze sobą krasnoludy?
Twoi goście niosą ze sobą wiele nowości. Są wśród nich nowe surowce, potężniejsze jednostki, wiele nowych budynków oraz możliwość rozbudowy tych już istniejących. Dzięki krasnoludzkim zdolnościom rzemieślniczym i budowlanym Twoje miasto zmieni się nie do poznania!

Pożegnaj swoich gości
Gdy, z Twoją pomocą, krasnoludy odzyskają dawną świetność, opuszczą Twoje miasto, by ruszyć w świat. Da Ci to przestrzeń w mieście na przyjęcie nowych gości. Rozstania nie są łatwe, ale krasnoludy mają dla Ciebie prezent pożegnalny. Zapewniamy, że będzie on wyjątkowy!

Na co jeszcze czekasz? Zaloguj się już teraz, odblokuj Portal Krasnoludów i powitaj nowych przyjaciół w świecie Elvenar!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Elvenar