WCoGrac.pl

Gotowi na lato? InnoGames rozgrzewa atmosferę nowościami w lipcowym InnoGames TV

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 03.07.2017

Już dziś InnoGames publikuje lipcowy odcinek swojego wideopodcastu InnoGames TV. Ponad 7-minutowy materiał wideo zawiera najważniejsze informacje o letnich wydarzeniach w Forge of Empires oraz Elvenar a także Miesiącu klasycznych serwerów Tribal Wars, Grepolis i The West.

Program zaczyna się od Forge of Empires i letniego wydarzenia w tej grze, w trakcie którego do miast graczy zawitają Maharadża z żoną, którzy przywiozą ze sobą letnie kasyno. Możliwość zakręcenia kołem fortuny będzie miał każdy posiadający letni bilet, a te zdobywać będzie można wykonując nowe, letnie misje. Fani Forge of Empires mogą w ten sposób zdobyć wspaniałe nagrody, wliczając w to 10 nowych budynków w hinduskim stylu, które Maharadża z żoną przywieźli w darze ze swojej ojczyzny.

Przechodząc dalej do Elvenar dowiemy się o letnim wydarzeniu w tej grze: "Marszu stad". Przewodnikiem po zupełnie nowej kategorii zadań będzie Leśny Elf pełniący funkcję pasterza. Gracze wykonując je spotkają na swej drodze niezwykłe stworzenia: owce przypominające gąsienice, psy pasterskie o dwóch ogonach, ogromne bawoły i uparte kozły. Po zakończeniu całej linii zadań gracze zostaną nagrodzeni nowymi budynkami.

Na zakończenie usłyszymy o trzech specjalnych serwerach, które zaczną działać w lipcu. Aby uczcić swoją 10. rocznicę istnienia, InnoGames zapewni graczom powrót do przeszłości w swoich legendarnych grach: Tribal Wars, Grepolis i The West. Od 3 do 31 lipca będzie można zagrać w te tytuły w ich pierwotnej postaci, włączając w to oryginalną szatę graficzną, mechanikę oraz zasady.


Za pomocą comiesięcznego programu wideo InnoGames oferuje społeczności najnowsze informacje na temat swoich gier. Gospodarze mówią po angielsku, ale każde wydanie jest dostępne w dziewięciu językach, w tym polskim, dzięki napisom w serwisie YouTube.
Szczycąc się 150 milionami zarejestrowanych graczy, InnoGames jest jednym z największych deweloperów i dostawców gier online na świecie. Obecnie, firma - której siedziba znajduje się w Hamburgu - zatrudnia ponad 400 specjalistów z 30 krajów. InnoGames odniosło wielki sukces z grami takimi jak: Tribal Wars, Grepolis oraz Forge of Empires.

Zagraj za darmo w Forge of Empires! Zagraj za darmo w Elvenar! Zagraj za darmo w Tribal Wars 2! Zagraj za darmo w Grepolis! Zagraj za darmo w Plemiona! Zagraj za darmo w The West!