WCoGrac.pl

Hero Zero: Bohaterska Kryjówka. Nowa rozbudowana funkcja i nowa wersja mobilna

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 27.01.2017

Nowy rok – nowa funkcja - wersja mobilna! Dla bohaterów przeglądarkowej gry free2play Hero Zero rok 2017 nie mógł zacząć się lepiej! Przez kilka miesięcy i praktycznie 24/7, cały zespół deweloperski Playata pracował pod dużą presją nad największym dodatkiem do tego 6 letniego rynkowego hitu. Bohaterowie mogą korzystać z nowej rozbudowanej funkcji, która od teraz stanowi integralną część gry: z Bohaterskiej Kryjówki! Ponadto od teraz Hero Zero jeszcze bardziej zachwyca odnowioną grafiką oraz nową wersją mobilną.

Bohaterska Kryjówka
Gracze, którzy osiągnęli 8 poziom uzyskują dostęp do tajnej bazy, która jest zlokalizowana pod domami ich bohaterów w Humpreydale. Na początku baza składa się z pustych działek budowlanych, które stopniowo, krok po kroku można doposażać, tworząc kryjówkę superbohatera z prawdziwego zdarzenia. W tym celu najpierw należy zbudować Centralę kryjówki. Centrala będzie stanowić podstawę dla dalszych pomieszczeń, zastępując obecną funkcję pracy. Centrala cały czas zbiera monety, które można uzyskać, odwiedzając to pomieszczenie. W celach przyszłych modyfikacji kryjówki bohatera pokoje można pakować i przenosić do innych miejsc w obrębie bazy za pomocą dynamicznych robotów. Można także zwiększyć wydajność tych ciężko pracujących robotów na określonej powierzchni lub zorganizować drugiego robota roboczego w celu znacznego przyspieszenia postępu.

Zbieraj zasoby i konkuruj z innymi graczami
Różne pokoje produkują różne zasoby, takie jak super klej czy Zeronit, które trzeba zbierać tak samo jak monety i punkty doświadczenia. Do prac budowlanych potrzebne są zasoby, które zbiera się w odpowiednich pomieszczeniach, takich jak kopalnia Zeronitu czy wytwórnia super kleju. Gracze stopniowo poszerzają przestrzeń swoich kryjówek i odblokowują nowe działki budowlane pod budowy kolejnych pomieszczeń. Każdy bohater, który zbuduje podziemną bazę oraz jednostki bojowe w wyznaczonym centrum bojowym może atakować kryjówki innych bohaterów i kraść część ich zasobów!

Nowa wersja mobilna
Od teraz bohaterowie będą mieli jeszcze więcej frajdy z dala od komputera! Mobilna wersja Hero Zero została całkowicie odnowiona i olśniewa odświeżonym otoczeniem, ulepszonym sterowaniem i znacznie bardziej dopracowanym wyglądem.

Aplikacja Hero Zero jest dostępna za darmo w serwisach AppStore i Google Play. W grę można grać także na Facebooku lub bezpośrednio na stronie play.herozerogame.com.

O grze Hero Zero
W przeglądarkowej grze free2play Hero Zero gracze dążą do stania się superbohaterami, biorą udział w misjach w wielu różnych światach, szkolą swoją postać i zwiększają siłę do walki z innymi superbohaterami, by piąć się w górę w rankingowych tabelach. Każdą postać można ulepszać indywidualnie, co oznacza, że istnieje szereg cech do ulepszania, np. siła, kondycja i inteligencja. System gildii pozwala walczyć razem z innymi superbohaterami o dominację nad światem!

Od premiery gry w styczniu 2012 roku humorystyczne internetowe RPG Hero Zero urzekło ponad 25 milionów zarejestrowanych użytkowników! Do misji dołączyli gracze z całej Europy, Ameryki Północnej i Południowej oraz Azji. Hero Zero to wieloplatformowa gra dostępna na platformach iOS, Android, PC i Facebook.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Herozero