WCoGrac.pl

InnoGames TV ujawnia nową rasę w Elvenar i uczy nas historii

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 02.06.2017

Tym razem InnoGames zanurza się w historii oraz magii, publikując czerwcowe wydanie InnoGames TV. Wideo trwające około 10 minut omawia nową, historyczną linię zadań dla Forge of Empires inspirowaną Tadź Mahal, nową gościnną rasę w Elvenar, jak i świeże aktualizacje dla Plemion i Grepolis.

W tym miesiącu Forge of Empires zaprasza na eksplorację subkontynentu indyjskiego z historyczną linią zadaniową cesarza Szahdżahana. Gracze poznają wydarzenia związane z słynnym Tadź Mahal i dowiedzą się więcej na temat jednego z najwybitniejszych Mogołów z rodziny Timurydów. Wspomniana seria zadań nagrodzi graczy nowym budynkiem: labiryntem ogrodowym (Hedge Maze), który co 12 godzin dostarczy użytkownikom tajemniczy przedmiot.

Dodatkowo wydanie czerwcowe InnoGames TV omawia nową gościnną rasę w Elvenar, niziołki (Halflings). Wprowadzą oni do gry nowy rodzaj zasobu, znany jako Niebiańskie Nasiona (Divine Seeds), który może być wykorzystywany do tworzenia technologii, nowych osadach oraz budynków kulturalnych. Podobnie jak Mana, ten nowy zasób będzie ulegać stopniowemu rozkładowi, dlatego gracze muszą adekwatnie zaplanować jego wykorzystanie. Nowa rasa wprowadzi również kolejną jednostkę na pola bitew, leniwą Żabę (Faineant Frog). Ten obrzydliwy żarłok jest onieśmielającym wojownikiem, który nawet na daleki dystans pluje płynami trawiennymi na swoich przeciwników, będąc szczególnie zabójczym dla lekkich jednostek walczących w zwarciu.

Tymczasem twórcy Plemion ujawniają swoje najnowsze wydarzenie: Spectaculum, w trakcie którego każdy gracz zostanie nagrodzony za trening czempiona w różnych aktywnościach, takich jak łucznictwo, walka konna na kopie i walka wręcz. Lepiej wytrenowany czempion będzie w stanie zdobyć więcej trofeów w danej dyscyplinie i tym samym ulokować się wyżej w rankingu.

Ostatni, ale nie mniej ważny jest zespół Grepolis, który opowiada o nowościach w misjach na wyspach.


Za pomocą comiesięcznego programu wideo InnoGames oferuje społeczności najnowsze informacje na temat swoich gier. Gospodarze mówią po angielsku, ale każde wydanie jest dostępne w dziewięciu językach dzięki napisom w serwisie YouTube.

Zagraj za darmo w Forge of Empires! Zagraj za darmo w Elvenar! Zagraj za darmo w Tribal Wars 2! Zagraj za darmo w Grepolis! Zagraj za darmo w Plemiona! Zagraj za darmo w The West!