WCoGrac.pl

InnoGames TV w kwietniowym odcinku przedstawia najnowsze aktualizacje do gier

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 03.04.2017

8-minutowy filmik zawiera informacje dotyczące ulepszeń do funkcji Antycznych Cudów w Elvenar, Wiosennego Wydarzenia w Forge of Empires oraz najnowszego dodatku do Plemion: Umiejętności Plemienia (Tribe Skills).

W kwietniowym odcinku, twórcy Forge of Empires - Thi i Kai - wytłumaczą na czym polegać będzie tegoroczne Wiosenne Wydarzenie. Wspaniały duet zabierze graczy w podróż do Japonii, gdzie wezmą udział w evencie inspirowanym słynnymi festiwalami kwitnących wiśni. Od 28 marca do 17 kwietnia, po pomyślnym zakończeniu każdego questu, gracze będą nagradzani wiosennymi lampionami, dzięki którym będą mogli otworzyć trzy typy skrzyń zawierające różne trofea - w tym ciekawe, nowe budynki. Fani gry powinni zwracać szczególną uwagę na wiśniowe drzewka, które pojawią się w ich miastach po otwarciu skrzyń.

Oprócz tego, zespół Elvenar przekaże graczom kilka nowinek na temat Antycznych Cudów oraz budynków dostępnych podczas Wielkanocnego Wydarzenia. Już niebawem gracze otrzymają dodatkową możliwość zwiększania siły swoich Antycznych Cudów poprzez udoskonalanie konkretnych rzeczy w mieście. Do tej pory było to możliwe jedynie poprzez ich rozbudowę do kolejnego poziomu. Obecnie, budynki specjalne połączone są z różnymi elementami miasta, których udoskonalenie sprawi, że posiadane przez graczy Antyczne Cuda urosną w siłę. Dodatkowo, Timon podzieli się z fanami wiedzą o budynkach Wielkanocnego Wydarzenia, które w tym roku będą pomocne w zwiększeniu produkcji monet, dóbr, surowców, a nawet jednostek wojskowych. W trakcie ubiegłorocznego wydarzenia sprawa miała się zgoła inaczej, ponieważ budynki dodawały jedynie bonusy w postaci dodatkowej Kultury oraz (niektóre) Populacji.

Na sam koniec, Camilo zdradzi widzom informacje dotyczące funkcji Umiejętności Plemienia (Tribe Skills) w grze Plemiona. W przyszłości, gracze będą nagradzani prestiżem za pozostanie w danym plemieniu. Nowa waluta może zostać wykorzystana do aktywowania czasowego ulepszenia dla wszystkich wiosek posiadanych przez gracza lub do zwiększenia poziomu plemienia, co z kolei odblokuje większą liczbę ulepszeń do wyboru. Nowa funkcja zostanie wkrótce zaimplementowana we wszystkich światach znajdujących się w grze.

Zagraj za darmo w Forge of Empires! Zagraj za darmo w Elvenar! Zagraj za darmo w Tribal Wars 2! Zagraj za darmo w Grepolis! Zagraj za darmo w Plemiona! Zagraj za darmo w The West!