WCoGrac.pl

InnoGames TV zapowiada nowy system walki, aplikacje i mechanizmy rozgrywki

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 08.11.2017

Zaraz po wydaniu przez InnoGames mobilnej wersji gry Elvenar, studio przedstawia listopadowy odcinek InnoGames TV. 12-minutowy film prezentuje nowy, przełomowy system walki w Warlords of Aternum, mobilną wersję gry Elvenar, a także przybliża najnowsze aktualizacje Forge of Empires, Grepolis i Tribal Wars.


Odcinek zaczyna się od Davida, Lead Community Managera, wyjaśniającego nowy system walki w Warlords of Aternum. Dzięki temu gracze mogą poznać wszystkie niuanse gry i przekonać się, jak ostatnie aktualizacje i zmiany wpływają na rozgrywkę. David pokazuje także jak mądrze zarządzać i wykorzystywać regimenty, jednocześnie wyjaśniając mechanizmy istniejące między oddziałami, oparte na grze papier-kamień-nożyce.

Zaraz po tym zespół Elvenar opowie nieco o mobilnej wersji gry. Product Manager Jonas oraz Game Designer Timon przedstawią wyzwania jakie stały za jej stworzeniem i w jaki sposób udało się przenieść grę na urządzenia mobilne.

Wideo zaprezentuje także najnowszą historyczną linię zadań Forge of Empires, skupiającą się na postaci Rosy Parks. Gracze będą mogli poznać historię tej wpływowej kobiety, a przy okazji zdobyć unikatowe nagrody. W tym miesiącu będą to budynek Królewskie Kaskady oraz portret Rosy Parks.

Na zakończenie gracze zapoznają się z nowymi mechanizmami Grepolis oraz Tribal Wars. Zespół odpowiedzialny za Grepolis zapowiada nowe wydarzenie - Puszkę Pandory. Tajemnicze pudełko pojawia się w świątyni gracza, wypuszczając zło nękające mieszkańców. Gracze będą musieli wystawić przeciwko nim swoje armie w specjalnych misjach.

Na koniec zespół Tribal Wars ogłosi nowe wydarzenie, zwane Zbieractwem, które pozwoli graczom na dodatkowe pozyskiwanie surowców. Każda z możliwości zbierania będzie się różniła długością i będzie możliwa po ukończeniu zadania.

Dzięki comiesięcznemu podcastowi, InnoGames dostarcza społeczności najnowsze informacje o swoich grach. Prowadzący mówią po angielsku, ale na YouTubie dostępne są także napisy w dziewięciu językach, w tym w języku polskim.

Z ponad 200 milionami zarejestrowanych graczy, InnoGames jest jednym z największych na świecie producentów gier sieciowych. Obecnie w swoich siedzibach w Hamburgu i Dsseldorfie firma zatrudnia ponad 400 profesjonalistów z 30 krajów. Tribal Wars, Grepolis i Forge of Empires to gry, które zapewniły InnoGames wielki sukces.

Zagraj za darmo w Forge of Empires! Zagraj za darmo w Elvenar! Zagraj za darmo w Tribal Wars 2! Zagraj za darmo w Grepolis! Zagraj za darmo w Plemiona! Zagraj za darmo w The West!