WCoGrac.pl

Kalendarz adwentowy XXL w grach upjers z wieloma ekskluzywnymi prezentami!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 01.12.2016

Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers przedłuża świąteczny czar w licznych grach o prawie dwa tygodnie! Kalendarze adwentowe z 37 okienkami otworzyły dziś swoje podwoje.

Czy to w My Little Farmies, My Free Zoo, Uptasia czy też My Free Circus - liczne aplikacje i gry przeglądarkowe upjers otrzymały wypasiony Kalendarz adwentowy formatu XXL. A co najlepsze, tegoroczne kalendarze zawierają nie tylko wspaniałe prezenty, lecz także 13 dodatkowych okienek!

W takim wypas kalendarzu jest wystarczająco dużo miejsca na nowe i przede wszystkim ekskluzywne prezenty. I tak w My Little Farmies można zdobyć między innymi specjalne dekoracje. Dyrektorzy cyrków w My Free Circus mają zaś okazję otrzymać gorąco pożądane przybory i dekoracje.

Na wszystkich Dyrektorów Zoo czekają już nowe, ekskluzywne gatunki zwierząt. Uchylając rąbka tajemnicy zdradzimy tylko, że w wersji przeglądarkowej jest to rzadkie zwierzę lądowe, w wersji mobilnej przesłodkie zwierzęta na wybiegi lodowe.

Również w aplikacji My Free Farm 2 można codziennie otrzymać super prezenty, a w Mikołaja szczególną niespodziankę, dzięki której gracze mogą sobie nawzajem sprawiać radość.

Troszkę krócej dostępne będą Kalendarze w grach Kapi Hospital, My Sunny Resort i Wauies. Niemniej jednak zawierają one równie atrakcyjne niespodzianki.

Profesor Kudłatemyśli codziennie wizytuje Złamkowo i rozdaje prezenty w Kapi Hosptial do drugiego dnia Świąt Bożonarodzeniowych włącznie. W jego worku z prezentami ukryte są w tym roku trzy nowe przedmioty!

Klasycznym kalendarzem adwentowym mogą rozkoszować się Szefowie ośrodków wczasowych w My Sunny Resort oraz miłośnicy zwierząt domowych w Wauies. Do 24 grudnia można tu codziennie otwierać okienka i zdobyć zestaw mebli Czar zimy dla urlopowiczów lub raka pustelnika do sklepów zoologicznych.

Kalendarz adwentowy XXL w licznych grach upjers - już teraz z wieloma ekskluzywnymi prezentami!

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties