WCoGrac.pl

Koszmarna zabawa w Atreii. Świętuj Halloween i zgarniaj nagrody!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 30.10.2017

Niebo pociemniało, a całą Atreię ogarnął pełen grozy nastrój. Koszmarne święto rozpocznie się w Nosra i Esterra - dołącz do nas jak najszybciej! Przygotowaliśmy dla Ciebie koszmarnie fascynujący event o efektownych wzmocnieniach i trzymających w napięciu walkach bossów, z upiornymi kostiumami na dokładkę.
Czas trwania: od 31.10.2017 (godz. 9:00) do 8.11.2017
NPC: Esta lub Isuta

Dzienne misje halloweenowe

Dziennie możesz ukończyć jedną misję, dzięki której otrzymasz dwie halloweenowe przemiany! W Esterra i Nosra oraz w stolicach czekają na Ciebie NPC Esta i Isuta. Wpadnij do nich koniecznie, by odebrać swoje nagrody. Listę potencjalnych nagród znajdziesz poniżej w niniejszej wiadomości.

Cała godzina efektownych wzmocnień

Zdobądź na jedną godzinę 400% więcej PD oraz zwiększony o 100% współczynnik dropu w Nosra lub Esterra. Wzmocnienia można otrzymać poprzez kliknięcie 5 następujących po sobie świec, za sprawą których na środku Nosry i Esterry ukazuje się trumna. Aktywuj swoje buffy tak często, jak tylko chcesz - nie można ich odnowić jedynie wtedy, gdy są już aktywne. Buffy te zastępują buffy z amuletów (np. z Cudownej Modlitwy Czystego Mereka). Nie można ich nakładać.

Wysadzaj dynie

Codziennie w godz. 18:00 - 23:00 ukazują się stacje ładujące dla bomb cukierkowych w Sanctum i Pandemonium oraz na polach Atreii. Zapoluj na dyniowych królów w poniższych instancjach i wysadzaj ich w powietrze przy użyciu bomb eventowych - to jedyny sposób na załatwienie tych nędzników!
Bomby możesz znaleźć przy "stacjach ładujących dla bomb cukierkowych" co 10 min. (maks. 20 szt. dziennie).
Jeśli zdołasz pokonać bossa eventowego, otrzymasz 1 pakiet dyniowego króla oraz 1 halloweenową dynię. Listę instancji, w których pojawiają się dyniowi królowie, znajdziesz poniżej w niniejszej wiadomości.

Nagrody

Szczegóły na temat nagród i wymiany halloweenowych dyni znajdziesz tutaj.

Instancje

  • Instancje Królów Dyni
  • Ruiny Adma
  • Jądro Żywiołu z Tajnego Laboratorium
  • Kryjówka Arkhala
  • Biblioteka Wiedzy
  • Ogród Wiedzy
  • Kroban
  • Muzeum Wiedzy
  • Narakkalli
  • Szczelina Zapomnienia

Akcja AION-Shopu

Uwaga! Za każde 69 monet AION wydanych na postać w AION-Shopie dostanie ona od nas wirtualną halloweenową dynię. Ta akcja Shopu potrwa od północy, 31.10.2017, do końca trwania eventu dnia 8.11.2017. (Podczas trwania akcji możesz powtarzać ten krok tak często, jak tylko zechcesz.)
Poza tym również wtedy, gdy podarujesz przyjacielowi jakiś przedmiot z Shopu i wydatki Twojej postaci dobiją tym samym 69 monet, wyślemy jej halloweenową dynię.
Pamiętaj: Jeśli w ramach tej akcji otrzymałeś już halloweenową dynię i chcesz zwrócić jeden z zakupionych przedmiotów do supportu, nie będziesz mógł użyć dyni. Po zwróceniu przedmiotu z Shopu dynia zostanie przez support skasowana. Jeśli halloweenowa dynia została już użyta, support nie będzie niestety mógł wymienić zakupionego w Shopie przedmiotu.

Trailer

Zobacz trailer do nowego eventu halloweenowego:

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Aion