WCoGrac.pl

Letnie wydarzenie - wykażcie się łuczniczymi umiejętnościami i zbierzcie wspaniałe nagrody

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 26.05.2017

Witajcie Wojownicy i łucznicy! Gwendolina ma dla Was wyzwanie! Dlatego przez najbliższe 10 dni wykażcie się łuczniczymi umiejętnościami i zbierzcie wspaniałe nagrody.

Od 29 maja do 7 czerwca pokaż, że cel jest realny, a zostaniesz sowicie wynagrodzony przez Gwendolinę. Wszystko czego potrzebujesz to wykorzystać łuk i strzały w celu ustrzelenia pożądanych nagród.

W tej edycji obok Szczodrego sezonu znajdziecie także bonusy, oficerów oraz jednostki takie jak szlachta. Miejcie na uwadze, że po zdobyciu szlachciców w kole możecie ich aktywować w każdej chwili, jednakże później trzeba wybić monety za wygranych szlachciców zanim rozpoczniecie rekrutację kolejnych, a dla wszystkich jednostek upewnijcie się, że posiadacie wystarczająco prowiantu.

Jak zatem wziąć udział w wydarzeniu?


Każdego dnia pojawi się nowe koło z nagrodami, w które można raz, darmowo strzelić! Koło zapełnia się ponownie po tym jak licznik na dole po lewej stronie wskaże zero, do tego czasu można strzelać, aby uzyskać nagrody znajdujące się w kole.

Po ustrzeleniu nagrody stanie się ona szara i zostanie przekazana do Twojego Ekwipunku. Po zestrzeleniu danej nagrody nie można jej ponownie uzyskać tego samego dnia.

To nie wszystko! W czasie wydarzenia odwiedzając je codziennie oferujemy darmowy strzał przekazywany prosto do Twojego Ekwipunku.

Ile kosztuje każdy strzał?


Każdego dnia otrzymacie darmowy strzał, pierwszy, płatny strzał kosztuje 30 Koron, a każdy następny 30 Koron więcej od poprzedniego.

Ile kosztuje uzupełnienie?


W każdej chwili możesz uzupełnić koło, aby strzelać ponownie w nagrody, które zostały już zdobyte. Pierwsze uzupełnienie kosztuje 40 Koron, a następne będą dwukrotnie większe od poprzedniego.
Uzupełnianie koła nie daje żadnych darmowych strzałów.

O czym powinienem pamiętać


Wszystkie darmowe strzały jakie wygrasz w tym wydarzeniu oraz te otrzymane za codzienne logowanie, znikną po zakończeniu tego wydarzenia. Wszystkie pozostałe, zdobyte przedmioty będą bezpiecznie przechowywane w Twoim Ekwipunku.

Mamy nadzieję, że Gra Gwendoliny sprawi Wam wiele radości.

Życzymy szczęścia w celowaniu w najcenniejsze nagrody!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Tribal Wars 2