WCoGrac.pl

Liczne gry upjers oferują wiernym graczom 3 dniowe promocje Cash back!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 25.11.2016

Weekend promocji Black Friday w upjers

Upjers, producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers, bierze udział w wielkim polowaniu na super okazje! Przez cały weekend w licznych grach gracze będą mieli okazję wziąć udział w promocjach Black Friday.

Sukces akcji w roku 2015 zdecydowanie przesądził o organizacji promocji również i w roku bieżącym i to przez cały weekend! W tegorocznej sprzedaży promocyjnej bierze w sumie udział sześć gier przeglądarkowych i aplikacji. Od piątku 25 listopada do niedzieli 27 listopada wierni gracze upjers będą mieli okazję skorzystać z super oferty!

We wszystkich grach biorących udział w promocji fani zakupów będą mogli z rozkoszą oddać się swojej pasji. Im więcej waluty premium zostanie w tym czasie wydane, tym lepiej wypadnie również zwrot zainwestowanych diamentów, muszli, złota czy też rubinów.

W promocji biorą udział gry My Free Zoo , My Little Farmies, Wauies, Uptasia, My Sunny Resort i My Free Zoo mobile.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties