WCoGrac.pl

Metin2: Wielka aktualizacja z wielopoziomowym lochem

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 20.10.2017

Wraz z aktualizacją 17.5 w grze pojawi się zupełnie nowy wielopoziomowy loch: legendarna Świątynia Zodiaku! Ponadto wprowadziliśmy zmiany do balancingu klas i przygotowaliśmy dla Was ciekawe eventy. Życzymy przedniej zabawy!

Pokonajcie 12 Strażników Świątyni


WIELOPOZIOMOWY LOCH
Walczcie w grupie, składającej się z maks. 8 graczy na 5 mapach i 40 poziomach przeciwko 12 nowym bossom, których tajemnice znają jedynie gwiazdy. W zależności od poziomu możecie zdobyć nowe, wspaniałe nagrody!

EPICKIE BRONIE I ZBROJE
Oto następny poziom ulepszeń: dla każdej klasy możecie teraz stworzyć nowe bronie i zbroje. W tym celu wystarczą Wasze obecnie posiadane przedmioty. W przypadku nieudanego ulepszenia nie stracicie swoich przedmiotów.

LEPSZY BALANCING KLAS
Aby uatrakcyjnić walki PvP oraz ogólną rozgrywkę, wprowadziliśmy kilka zmian w mechanice pojedynczych klas. A to jest dopiero początek. Czekamy na Wasz feedback!

WSZYSTKIE CYFERKI W JEDNYM OKNIE
Aby ułatwić Wam rozeznanie w parametrach i bonusach Waszych postaci, zaimplementowaliśmy w oknie postaci dodatkowe okienko dialogu. Możecie tam sprawdzić obrażenia, parametry obrony, bonusy klasy i dużo więcej.

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Metin2