WCoGrac.pl

Mikołajkowe niespodzianki 2016 w grach upjers

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 09.12.2016

W Mikołajki bożonarodzeniowa atmosfera w upjers osiągnęła nowy punkt szczytowy. Po licznych kalendarzach adwentowych producent i wydawca aplikacji i gier przeglądarkowch upjers prezentuje graczom kolejne świąteczne niespodzianki.

Na Mikołajki upjers przygotowało liczne prezenty w formie bożonarodzeniowych akcji i eventów, w ramach których gracze będą mieli okazję zdobyć wspaniałe prezenty.

Farmerzy w My Free Farm 2 mogą sadzić na polach bałwany i zbierać od nich plony w postaci śnieżynek, które na koniec eventu przyniosą czarującą chatkę z piernika.

Piękne bożonarodzeniowe dekoracje czekają na graczy w My Little Farmies i My Free Zoo mobile. Ustawione w zoo i na farmach dekoracje przyniosą na koniec akcji ekskluzywne nagrody – stylowy drewniany świecznik i panterę mglistą.

W Wolnych Farmerach pilnie produkowane są bożonarodzeniowe utensylia takie jak dziadki do orzechów, świeczniki i piramidy. Na polach sadzić można okolicznościowe gwiazdy betlejemskie, a prezentomat w El Farmado oferuje bogatą paletę świątecznych prezentów.

Do Kapi Hospital zawitała nowa grupa pacjentów ze świątecznymi chorobami. Śnieżna fobia i bombkowy staw wprawdzie nie są groźnymi przypadłościami, lecz wyleczone przyniosą doktorom hobbistom liczne niespodzianki. Nagrodą główną w zimowym evencie są podwójne punkty i hospitalary do końca roku!

Dnia dzisiejszego startują również świąteczne eventy w My Free Zoo i My Sunny Resort. Na Dyrektorów Zoo i Szefów ośrodków wczasowych czekają przepiękne dekoracje i jedyne w swoim rodzaju nagrody – lodowy zamek oraz ekskluzywny gatunek zwierzaka – soból.

Zagraj za darmo w Wolni farmerzy Zagraj za darmo w My Free Zoo Zagraj za darmo w My Little Farmies Zagraj za darmo w Uptasia Zagraj za darmo w Wauies Zagraj za darmo w My Sunny Resort Zagraj za darmo w Garbage Garage Zagraj za darmo w Undermaster Zagraj za darmo w Kapi Hospital Zagraj za darmo w Zielone Imperium Zagraj za darmo w Battle of Beasts Zagraj za darmo w Secret Relict Zagraj za darmo w 11 Legends Zagraj za darmo w Upologus Zagraj za darmo w Free Aqua Zoo Zagraj za darmo w Koyotl Zagraj za darmo w My Free Circus Zagraj za darmo w My Fantastic Park Zagraj za darmo w KapiFarm Zagraj za darmo w Brave Little Beasties