WCoGrac.pl

Mityczna Kura z podziemnego królestwa powraca do gry Grepolis!

Zrzut ekranu strony głównej gry

Mariusz Mazur, 24.03.2018

Drodzy Gracze!

Od środy, 28 marca (10:00 rano czasu serwera), gość specjalny odwiedzi Wasze miasta: Mityczna Kura z podziemi. Jest ona bardzo wymagająca, jest głodna i na dodatek, jest najfajniejszym kurczakiem, jakiego możesz sobie wyobrazić! Nakarm ją, aby otrzymać nagrody dla swojego imperium!

Znalezienie jedzenia dla Waszych kur jest łatwe. Wystarczy ulepszać budynki, badać i rekrutować nowe oddziały, atakować wrogów i rzucać czary, aby uzyskać składniki do specjalnych mieszanek karm.

Z drugiej strony, znalezienie odpowiedniego przepisu dla Waszych kur będzie wyzwaniem: osiem składników pozwala stworzyć ponad 120 różnych przepisów, aby otrzymać wspaniałe nagrody. W tym roku jeszcze trudniej jest usatysfakcjonować kurę, ponieważ przepisy nie mogą już być udostępniane. Każdy gracz znajdzie swój unikalny zestaw kombinacji, aby nakarmić swoją kurę. Każda nagroda wymaga użycia takiej samej ilości zwykłych i rzadkich składników. Czas wyrzucić stare książki z przepisami i wypróbować coś nowego!

Zostańcie zaklinaczami kury w danym dniu: Ranking pokazuje, jak dobrze sobie radzicie w porównaniu z innymi graczami. Dodatkowy wysiłek jest tego wart, ponieważ zwycięzca każdego dnia otrzymuje specjalną nagrodę. Dodatkowo, dziesięciu najlepszych graczy ma prawo do specjalnego honoru i specjalnego tytułu: Mistrz Kolekcjonerstwa Jaj!
Wydarzenie zakończy się 16 kwietnia o godzinie 23:59 czasu serwera.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą dedykowaną stronę wiki.

Życzymy Wam dużo zabawy i Wesołych Świąt!

Zagraj za darmo!Przeczytaj opis gry Grepolis